Як повернути відформатовані файли.

Для успішного відновлення інформації, віддаленої з жорсткого диска, необхідно використовувати правильний алгоритм дій. Важливо розуміти, що зайві маніпуляції з вінчестером, як правило, призводять до повної втрати файлів.
Вам знадобиться
  • - Recuva;
  • - Easy Recovery;
  • - Magic UnEraser
Інструкція
1
Більшість програм, призначених для відновлення видалених файлів, мають схожий принцип настройки. Одночасно з цим, в них використовуються різні алгоритми сканування жорстких дисків. Почніть з вибору програми, за допомогою якої ви будете виконувати пошук видаленої інформації.
2
Якщо ви можете дозволити собі заплатити невелику суму за покупку платній утиліти, використовуйте програми Easy Recovery або Magic UnEraser. Для початкового сканування диска безкоштовною утилітою підійде програма Recuva.
3
Встановіть вбрання програмне забезпечення та запустіть його. В стартовому меню виберіть спосіб видалення файлів. Зазвичай присутні наступні пункти: «Форматування», «Видалення з кошика», «Видалення розділу».
4
Тепер вкажіть типи файлів, пошук яких необхідно здійснити в першу чергу. Багато програм мають спеціальними шаблонами, що дозволяють швидко вибрати комплект файлів по групах: «Зображення», «Документи», «Програми» і так далі.
5
Відкрийте додаткові настройки програми і активуйте пункт «Глибоке сканування» або «Поглиблений аналіз». Використання даних функцій, як правило, підвищує час, витрачений на пошук файлів. Одночасно з цим збільшується шанс успішного відновлення інформації.
6
Натисніть кнопку «Сканування» або «Пошук». Дозвольте програмі виконати необхідні операції. В цей період рекомендують не виконувати ніяких додаткових маніпуляцій з комп'ютером, щоб не змінити структуру файлів на диску.
7
Подивіться доступні до відновлення файли і виділіть потрібні вам. Натисніть кнопку «Зберегти». Заповніть форму, що відкрилася і підтвердіть запуск відновлення вибраних файлів. Перевірте їх працездатність. Відновіть структуру пошкоджених даних.