Як увійти в систему в якості адміністратора.

Використання облікових записів, що володіють правами адміністратора , дозволяє отримувати максимальний доступ до функцій операційних систем і виконувати настройку цих ОС. При роботі з Windows має бути присутня хоча б одна подібна обліковий запис.
Інструкція
1
Зазвичай правами головного адміністратора комп'ютера наділена первісна обліковий запис. Це той аккаунт, який був створений під час установки операційної системи Windows. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся появи меню вибору користувачів. Виберіть із запропонованих варіантів потрібну обліковий запис. Ви також можете самостійно ввести її ім'я.
2
Заповніть поле пароль. Це необхідно в тому випадку, якщо обрана обліковий запис захищена відповідним чином. Натисніть клавішу Enter і дочекайтеся завершення входу в операційну систему.
3
Під час установки ОС Windows XP спочатку створюється обліковий запис з ім'ям «Адміністратор». Якщо ви ввели інше ім'я користувача під час цього процесу, то вказаний аккаунт не відображається в стандартному вікні входу. Перезавантажте комп'ютер і розгорніть меню додаткових параметрів завантаження системи.
4
Виділіть поле «Безпечний режим Windows». Натисніть клавішу Enter. Через деякий час система запуститься в зазначеному режимі роботи. Виберіть обліковий запис «Адміністратор» або самостійно введіть її назву. Заповніть поле «Пароль». Натисніть кнопку Ok.
5
В системах Windows існує можливість швидкого перемикання облікового запису. Вона дозволяє змінити користувача, не вдаючись до перезавантаження комп'ютера. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть меню «Завершення роботи».
6
У розгорнулося вікні виберіть пункт «Вийти з системи». Через деякий час з'явиться вікно входу в ОС. Виберіть потрібний обліковий запис, введіть пароль і натисніть клавішу Enter.
7
Якщо ви не хочете повністю завершувати роботу з дійсним членством, виберіть пункт «Змінити користувача». Важливо відзначити, що дана процедура може істотно знизити продуктивність комп'ютера, т.к. певна частина ресурсів буде витрачатися на підтримання попередньої облікового запису.