Як зробити інтернет на дачі. Як підібрати антену для дачі.

З настанням дачного сезону багато міські жителі перебираються жити на дачу. Починаючи з середини квітня і закінчуючи серединою жовтня, городяни занурюються в? Садово-польові справи ?. У цей період у них міняється спосіб життя, звички. Але одна звичка для дачників незмінна: це - інтернет .
Інструкція
1
Купіть USB-модем. Сьогодні на ринку представлений широкий вибір цих пристроїв. Всі провідні оператори стільникового зв'язку готові надати свої послуги. Найбільш вигідні у фінансовому плані пропозиції - це модеми від Мегафона, Білайну, МТС. USB-модеми дуже дешеві, прості в установці і експлуатації. Просто купіть його, вставте в нього SIM-карту і все - модем готовий до роботи. Ніякого додаткового програмного забезпечення на комп'ютері вам не знадобляться. Швидкість сучасних модемів в нових мережах 3G досить висока, і ви практично не помітите різницю в швидкості міського інтернет а і дачного інтернет а.
2
Купіть комплект супутникового телебачення та встановіть його на дачі. Великі оператори супутникового телебачення сьогодні пропонують супутниковий інтернет . Для цього абонентам доведеться додатково придбати супутниковий модем. Для настройки такого інтернет а краще скористатися послугами фахівців, які будуть встановлювати тарілку і обладнання. Безперечними плюсами даного виду інтернет а є висока швидкість, доступність його практично на всій території країни. Єдиний мінус супутникового інтернет а - висока вартість обладнання. Але не варто забувати, що по закінченні дачного сезону у вас залишиться комплект обладнання, і ви зможете встановити його у себе в квартирі. При цьому у вас буде якісне телебачення і інтернет .
3
Візьміть телефон з налаштованим інтернет ом і підключіть його до комп'ютера за допомогою USB-кабелю або Bluetooth-адаптера. Встановіть на комп'ютер програмне забезпечення, відповідне вашому телефону. Потім дотримуйтесь інструкцій? Майстра нових підключень ?. Він допоможе вам налаштувати мережу, забезпечивши вихід в інтернет . Головним плюсом такого інтернет а є доступність обладнання, адже майже у кожного є стільниковий телефон. Мінуси такі: низька швидкість і якість інтернет а.