Як краще назвати велику собаку.

Вибір імені-клички для собаки так само важливий, як і для людини. Кличка і собака повинні відповідати один одному. Коли ви ясно уявляєте собі, що з маленького незграбного пухнастого грудочки виросте чудовий красень-пес, який зможе, стоячи на задніх лапах, передні класти вам на плечі, слід вибирати і відповідну кличку.
Інструкція
1
Багато собаки, які з'являються в будинках цуценятами, мають родовід. А це значно спрощує вибір імені, оскільки ви вже знаєте, як виглядатиме щеня, ставши дорослим. Крім того, цуценята з родоводом мають ім'я, яке дає їм заводчик. Воно починається на певну букву, пов'язану з порядковим номером посліду. Ви можете підібрати ім'я собаці на цю букву, використовуючи каталоги собачих кличок, відсортованих за алфавітом. Такі каталоги можна знайти в інтернеті.
2
При підборі клички враховуйте загальні правила, за якими привласнюють імена собакам. Вона повинна бути короткою, не більше двох, максимум трьох складів, звучною і досить легко вимовлятися, коли ви будете голосно підкликати собаку до себе. Добре, якщо в собачому імені буде присутній звук «р», і бажано, щоб у ньому було поєднання двох приголосних, що стоять підряд.
3
Краще назвати велику собаку таким ім'ям, яке звучить досить шанобливо. Якщо характер породи досить спокійний і собаці, коли вона буде дорослою, буде притаманне «царське» поведінку, можна використовувати імена іноземних королів, назвати її Річардом, Кінгом, Рексом або Регіною, Марго.
4
Якщо пес обіцяє вирости в грізного захисника хазяйського добра і членів його сім'ї, можна підібрати «піратську» кличку типу Флінт, Морган. Але не можна давати кличку, має негативний відтінок - Кілер, Злий і подібні. Такі породи, як вівчарка, доберман або бультер'єр, мають вроджену агресивність, ви можете згладити це якість характеру, підібравши псу кличку «помягче» - Лессі, Ліззі, Смоккі, Гізлі.
5
Знаючи історію породи, зверніться до неї. Почитайте, як звали доблесних предків - родоначальників, чия кров тече в жилах вашого пса. Або, якщо назва породи пов'язано з певною країною, виберіть цуценяті ім'я, властиве представникам цього народу або тим собакам, яких розводять там.
6
Великим собакам добре підходять клички з назвою явищ природи, диких тварин, річок - Амур, Барс, Грім, Памір, Тайджер або Лео (від тигра і лева по-англійськи).