Як намалювати парасольку.

Зонт - винахід древніх східних цивілізацій. Він з'явився в Китаї або Єгипті задовго до початку нашої ери і був покликаний закривати свого власника від сонячних променів. Навіть у своєму російськомовному назві він зберіг первісний зміст: словом zondek голландці називали парусину, яку натягували над палубою для захисту від сонця. Укриватися парасолькою від дощу вперше придумали європейці.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - папір;
  • - фарби і пензель;
  • - кольорові олівці.
Інструкція
1
Зонт ик зазвичай зображують на малюнку в двох варіантах: плоским - вид збоку або об'ємним. Для того щоб зобразити перший варіант, проведіть простим олівцем на аркуші папері півколо. З'єднайте її кінці прямою лінією.
2
Розділіть отриманий відрізок зарубками на чотири рівні частини. Тепер з'єднайте послідовно ці зарубки дугоподібними лініями. Ви намалювали основу парасоля.
3
Знайдіть і відзначте точкою середину зображеної дуги. Проведіть три плавні вигнуті риси від цієї точки до засічкам на прямий внизу. Таким чином ви зобразили лінії, подразумевающие спиці, які складають каркас парасольки.
4
Намалюйте ручку. Для цього проведіть вниз пряму від серединної точки на дузі, через другу зарубку в нижній частині парасольки, на 3-4 см. Закруглите її у кінця, зверху домалює кнопочку. Зітріть зайві олівцеві лінії. Розфарбуйте малюнок.
5
Для отримання об'ємного зображення парасольки намалюйте витягнутий овал. Зверху прірісуйте дугообразную лінію. Звичайний дощової парасолька має конструкцію з восьми спиць, тому розділіть овал на вісім рівних частин.
6
Далі з'єднайте отримані точки дугами. Позначте на поверхні парасольки лінії спиць. Намалюйте ручку, розфарбуйте парасольку різнокольоровими часточками фарбами або олівцями.
Зверніть увагу
Парасолька має набагато більшу кількість спиць, тому якщо ви малюєте саме його, зобразив не вісім, а шістнадцять часточок на поверхні.
Корисна порада
Розмалювати парасольку можна по-різному. Зробіть його смугастим, розмалюйте квітами або виконайте по краю якої-небудь орнамент. Забарвлення буде залежати, насамперед, від характеру вашого рісунка.Дамскій парасольку від сонця розфарбуйте в ніжні, пастельні тони. По обідку намалюйте оборки або мережива. Пляжний же зонт може бути пофарбований в найяскравіші кольори, які зможуть передати на малюнку теплі фарби літа.