Як відремонтувати змішувач.

Незначні поломки будь-якого змішувача можна виправити самому. Для того, щоб змішувач постійно знаходився в робочому стані, потрібно періодично здійснювати профілактичні заходи. Але якщо вже змішувач зламався, давайте його ремонтувати.
Інструкція
1
Якщо виявлено протікання під накидною гайкою поворотного виливу, огляньте вузол і визначте характер несправності. Якщо зносився кільцевої ущільнювач, замініть его.Проблему підтікання можна вирішити за допомогою намотування декількох витків міцних ниток на кільцеву канавку.Уплотнітель можна зробити своїми руками: візьміть відрізок гумової труби і виріжте з неї ущільнювач потрібного діаметра. Пластмасове разжимное кільце можна замінити кільцем, зробленим з мідного дроту.
2
Якщо при використанні душа частина води тече з крана, потрібно перевірити ущільнювальні кільця і прокладкі.Прічіной підтікання води з крана зазвичай є неякісна обробка поверхні конічної пробки гнізда (тільки в тому випадку, якщо немає механічних пошкоджень) .Проізведіте демонтаж змішувача , щоб перевірити стан уплотнітелей.Еслі прокладки зруйновані, зробіть їх заміну.
3
Перевірте точність притирання до гнізда. Для цього відкрутіть накидну гайку, потім зніміть рукоятку і шпиндель, і витягніть пробку з гнізда. Пробку потрібно ретельно витерти і нанести кілька поздовжніх смуг крейдою. Далі потрібно зробити установку пробки на місце, і потім, використовуючи рукоятку, повернути пробку спочатку в одну, а потім в іншу сторону. Тепер потрібно витягти пробку з гнізда і уважно оглянути сліди, які були нанесені крейдою. Якщо відбулося нерівномірне стирання смуг, значить, на поверхнях є задираки. З метою усунення задирів необхідно притерти пробку по місцю. Груба притирка виробляється дрібнозернистим наждачним папером, а абразивна паста ГОІ застосовується для доведення пробки і гнізда. Для притирання потрібно обернути пробку наждачним папером і помістити її на місце. Після закінчення притирання, ті ж самі дії потрібно проробити з застосуванням пасти ГОІ.
4
Якщо перетерся шланг (зазвичай це трапляється в місці з'єднання обплетення душового шланга і корпусу), замініть його. Для цього потрібно зняти накидну гайку і пересунути її назад по шлангу. Далі підчепити латунний ніпель і акуратно витягти шланг для того, щоб можна було визначити місце розриву. Потім слід розкрутити дріт, звільнити ніпель і перемістити його на виступаючу частину труби. Збирати шланг потрібно у зворотній послідовності.
5
Якщо в кнопковому перемикачі змішувача протікає вода вздовж штовхача, замініть сальник. Для цього потрібно перекрити запірні вентилі, далі гайковим ключем відкрутити накидну гайку, потім витягти вузол і провести заміну набивки сальника. Після того, як сальник замінений, потрібно очистити нарізку стрижня від частинок набивки.
6
Якщо перетерлась хромована оплетка душового шланга так, що її крайні витки виступають за гайки, потрібно проробити такі дії: відкрутити і зняти накидну гайку, випрямити кінець спіралі плоскогубцями і знову помістити під накидну гайку. Потім слід помістити ніпель на місце і зібрати змішувач .Не забувайте, що чистити змішувачі металевою щіткою з використанням кіслосодержащіх препаратів ні в якому разі не можна. Найкраще проводити очищення м'якої поролоновою губкою і дезинфікуючим засобом. Дотримання правил експлуатації продовжить життя вашому змішувача, і дозволить рідше виробляти його ремонт.