Як чоловікам позбавитися від боків. Як прибрати живіт і боки чоловікові.

Поява жирових відкладень на боках - результат неправильного харчування і відсутність фізичних навантажень. Щоб позбутися від них назавжди, мало виконати певні дії, потрібно ще й поміняти спосіб життя.
Інструкція
1
Займіться бігом. Це не тільки найкращий спосіб скинути зайві кілограми по всьому тілу, але і відмінний кардіостимулятор. Завдяки йому ви приведете в тонус весь організм, станете підтягнутим і більш здоровим. Починайте пробіжку з легкої розминки і орієнтуйтеся на свої відчуття. Кількість підкорених кілометрів залежить від вашої фізичної підготовки і бажання.
2
Більше рухайтеся. Піднімайтеся в квартиру по сходах, а за покупками в магазин вирушайте пішки. До того ж, тривале знаходження на повітрі сприяє підняттю тонусу і покращує настрій. Ходіть в басейн або ганяйте м'яч зі своїми дітьми, що теж потребує багато сил і енергії.
3
Качайте прес. Одночасно з виконанням вправ на скидання ваги, займіться зміцненням м'язової маси живота. Для цього відмінно підійде звичайне скручування тіла з лежачого положення. Ляжте на підлогу, покладіть руки за голову і піднімайте вгору прямі ноги. Після цього, перебуваючи в такому ж становищі, зігніть ноги в колінах і піднімайте до них верхню частину тулуба. Для зміцнення косих м'язів при підніманні тулуба торкайтеся ліктем протилежного коліна.
4
Робіть бічні нахили. Встаньте прямо, візьміть в руки невеликі гантелі і виконайте нахили, спочатку в одну строну, а потім в іншу. Потім залиште гантель тільки в правій руці, ліву ж поставте на пояс. Тримаючи руку з обважнювачів над головою у напрямку до лівої руки, зробіть декілька нахилів в ту сторону. Потім візьміть гантель в іншу руку і нахиляйтеся вправо.
5
Харчуйтеся правильно. Постарайтеся максимально виключити зі свого раціону газовані напої, пиво, борошняні та кондитерські вироби. Не їжте пізно увечері і особливо перед сном. Віддайте перевагу стравам, приготованим в духовці, а не обсмаженою в великій кількості олії. Відмовтеся під час трапези від улюблених шкідливих соусів і майонезу. І обмежте споживання солінь.
6
Тільки виконуючи все це в комплексі, ви зможете розраховувати на результат. А головне - ви станете набагато здоровіше і енергійніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UDs7dZLecZI