Як робити презентацію з музикою.

Уявити новий продукт, бізнес-план, дипломну роботу або просто оригінально привітати близьких зі святом - у вирішенні всіх цих завдань допоможе презентація. Щоб зробити презентацію більш ефектною і запам'ятовується, треба доповнити її відповідним музичним супроводом.
Вам знадобиться
  • - програма MS PowerPoint, встановлена на комп'ютері;
  • - музичний файл формату .mp3, .wav або .mid.
Інструкція
1
Створіть окрему папку для презентації, в яку ви хочете додати музичну композицію. Перенесіть в папку як саму презентацію , так і музичний файл, щоб він відтворювався, якщо ви збираєтеся переносити презентацію на інший комп'ютер або флеш-носій.
2
Відкрийте презентацію . Натисніть лівою кнопкою миші на слайд, з якого має розпочатися відтворення музики. Розкрийте вкладку «Вставка», потім клацніть на групу «Мультимедіа» (або «Кліпи мультимедіа») і виберіть команду «Звук» (або «Аудіо»). При використанні MS Office 2003 після вкладки «Вставка» виберіть групу «Фільми та звук». Клікнувши по значку «Звук», виберіть «Звук з файлу ...».
3
Знайдіть у папці потрібний файл формату .mp3, .wav або .mid. Натисніть «Ок». При появі вікна запиту «Відтворювати звук при показі слайдів?» Клікніть по кнопці «Автоматично». В даному випадку звук буде відтворюватися при показі слайда.
4
Якщо ви вибрали варіант «За клацання», вам буде потрібно запускати відтворення аудіо вручну. Прослухайте з'явився в слайд-шоу аудіофайл, клацнувши по значку звуку на слайді. Пересуньте іконку звукового файлу, куди це необхідно. Додайте звукові файли на слайд, якщо це потрібно, в тій послідовності, в якій вони повинні відтворюватися.
5
Щоб налаштувати відтворення на одному слайді, в групі «Параметри звуку», розташованої на панелі швидкого доступу, відзначте галочками параметри «Приховати при показі» і «Безперервно». Задайте гучність.
6
Щоб налаштувати відтворення звуку протягом усієї презентації, розкрийте вкладку «Анімація» (в MS Office 2003 - «Показ слайдів»). Клікніть «Налаштування анімації». В області завдань «Налаштування анімації», яка з'явиться в правій частині екрана, розкрийте меню, натиснувши на стрілочку поряд з назвою файлу. Виберіть «Параметри ефектів».
7
У віконці відзначте точкою позицію «Після» у розділі «Закінчити» і введіть номер слайда, після якого програвання музики повинно зупинитися. Після зациклення звук буде відтворюватися знову і знову, поки ви не перейдете на наступний слайд. Також запис буде відтворюватися на всіх слайдах, якщо тільки один або кілька слайдів не містять інших медіа-об'єктів (наприклад, кліп). Натисніть F5, щоб переглянути слайд-шоу із записом.