Як вибрати холодильник.

Холодильник - один з найважливіших побутових приладів в будинку. Виробники їх пропонують увазі покупців моделі самих різних форм, розмірів і навіть кольорів. Щоб не заплутатися у величезній різноманітності холодильників, які подаються сучасними магазинами побутової техніки, необхідно точно знати, які параметри слід враховувати при виборі цього приладу.
Інструкція
1
Насамперед подумайте, якого розміру має бути ваш новий холодильник. Компактна модель найкраще підійде для маленької квартири. Для просторого приміщення краще вибрати широкий холодильник. А ось прилад європейського типу - вузький, але високий - є відмінним рішенням для кухні будь-якого розміру.
2
Важливим критерієм при виборі холодильника є кількість його камер. Однокамерні прилади, як правило, складаються тільки лише з холодильного відділення і мають всього одну дверцята. Двокамерні пристрої оснащені двома відділеннями: холодильним і морозильним. Такі моделі можуть мати як одну, так і дві дверцята. Перевага двокамерного холодильника з двома дверцятами полягає в тому, що при відкритті однієї з камер атмосфера другий не порушується.
3
При виборі холодильника зверніть увагу на численні полки і контейнери, розташовані усередині холодильної камери. Скляні полиці виглядають дуже красиво і естетично, а крім цього, легко миються. Полиці у вигляді решіток не перешкоджають циркуляції повітря усередині камери. А ось пластмасові деталі, як правило, не відрізняються високою міцністю. Велика кількість кріплень усередині камери холодильника дозволить встановлювати полки на потрібній вам висоті.
4
Вибирайте холодильник зі зручним для вас розташуванням морозильної камери. Вона може знаходитися як у верхній частині приладу, так і в нижній. Зверніть увагу на здатність морозильної камери підтримувати певну температуру. На приладах, що мають температурний режим -6 ° С, є відмітка у вигляді однієї зірочки. Дві зірочки означають, що морозильна камера може підтримувати температуру -12 ° С. Режим -18 ° С підтримують моделі з трьома зірочками.
5
Якщо ручки вподобаного вам холодильника накладні, переконайтеся в тому, що вони міцно прикручені до дверцят, а гвинти на них заховані під заглушками.
6
Переконайтеся в тому, що ущільнювач в нижній частині холодильника не провисає. Крім цього, він повинен бути досить пружним, інакше швидко втратить форму або порветься.
7
Зверніть увагу на холодильники, оснащені різними додатковими функціями, наприклад, звуковим сигналом, що вказує на незамкнені дверцята пристрою, або багатофункціональним дисплеєм, розташованим на дверцятах холодильника і відображає інформацію про його роботу.