Як бути кращим в мережевому маркетингу.

Мережевий маркетинг - це метод прямих продажів, при якому рух товару проводиться по ланцюжку «виробник-продавець-покупець». Посередники і націнки максимально виключаються. «Мережа» з людей-співробітників будується за принципом піраміди, і багато хто вважає що новачки в цій справі апріорі не можуть заробляти гідно. Це не так - кращі з кращих в цьому бізнесі отримують високу оплату незалежно від свого місця в ієрархії.
Інструкція
1
Щоб стати кращим в мережевому маркетингу , необхідно для початку вивчити всі тонкощі цього бізнесу. Знаючи слабкі і сильні сторони методу «прямих продажів», ви зможете забезпечити собі гідний заробіток, успішно обходячи підводні камені, що зустрічаються в подібній роботі. В інтернеті та книжкових магазинах повно книг і посібників з мережевого маркетингу - від авторських методик заробітку до розкриття закулісних таємниць успішних в цьому бізнесі компаній. Паралельно непогано було б вивчити основи реклами - вони теж згодяться бажаючому досягти висот в продажах.
2
Не варто недооцінювати і пропускати тренінги та заняття, які організує фірма. Схема заробітку може здатися вам простий і не вимагає додаткових роз'яснень, але це далеко не так. На зборах вам розкажуть про стан ринку на даний момент, продемонструють графік продажів, познайомлять з успішними колегами і розкажуть про компанії-партнерах. Успішний продавець в сфері мережевого маркетингу повинен завжди бути в курсі актуальних новин компанії.
3
Постарайтеся залучити якнайбільше людей у свій бізнес. Чим більше людина зацікавиться таким заробітком і піде по вашим стопам, тим більше бонусів і грошових коштів ви отримаєте і тим швидше перейдете на наступний щабель.
4
Рівняйтеся на тих, хто досяг успіху. Позитивна мотивація - найкращий спосіб досягти висот. Не треба опускати руки після перших невдач, не дивіться на менш успішних колег - якщо вони відступили, не добившись свого, це зовсім не означає, що невдачі чекають і вас теж. Можливо, їм просто не вистачило сили волі або лідерських якостей або вони не вірять у власні сили і перспективність подібного бізнесу. Віра в успіх і чітке слідування прийнятим планом роботи допоможуть вам стати кращим.