Як поводитися на мітингу.

Мітинги стали досить поширеним явищем, вони збирають багато людей, які хочуть висловити свою думку з якогось питання. Людина, твердо вирішив брати участь в мітингу , повинен точно знати, як поводитися в тій чи іншій ситуації і які речі взяти з собою.
Вам знадобиться
  • - документ посвідчення особи або його копію;
  • - мобільний телефон;
  • - ліхтарик.
Інструкція
1
Ні в якому разі не беріть участь в мітингу , через проведення якого будуть блоковані дороги або адміністративні будівлі. Також уникайте заходів, в яких можуть бути вчинені будь-які агресивні дії.
2
Пам'ятайте: деякі речі на мітинг краще взагалі не брати, щоб не було неприємностей. Великі парасольки, сумки і пакети будуть тільки заважати вам і оточуючим людям. До того ж, ці речі сильно ускладнять ваше пересування в разі тисняви.
3
На мітинг найкраще прийти без ювелірних прикрас або інших цінних речей. Вони можуть загубитися або бути вкраденими. З цієї ж причини не беріть з собою багато грошей у великих купюрах.
4
Не приходьте на мітинг зі зброєю або з предметами, його нагадують (будівельні інструменти, маленькі складані ножі та багато іншого). Не можна брати з собою алкогольні і навіть слабоалкогольні напої, не пийте їх, якщо вам запропонують. Це може привести до неприємностей в разі затримання.
5
Мобільний телефон повну зарядку і покладіть на баланс 200-300 рублів. По можливості візьміть найдешевший апарат, який не шкода. Вам можуть знадобитися гроші - тисячі рублів повинно вистачити. Якщо у вас є які-небудь хронічні захворювання, візьміть з собою всі необхідні ліки.
6
На мітингу не намагайтеся підійти до оточення, сцені або натовпі. Це найнебезпечніші місця. Постарайтеся відійти трохи в сторону. Оглядитесь, обміркуйте можливі варіанти відходу на випадок неприємностей. Ведіть себе чемно, ні в якому разі не ображайте людей і не лайтеся матом.
7
Уникайте агресивних і п'яних людей. Не здійснюйте жодних насильницьких дій. Відійдіть подалі від дитячих колясок, урн і сміттєвих контейнерів. Іноді в цих місцях закладають вибухівку. Намагайтеся триматися в центрі натовпу, в іншому випадку вас можуть притиснути до автомобіля, стіни або дерева.
8
Не втрачайте з уваги своїх друзів, тримайтеся разом. Сумку краще повісити на шию, а рюкзак надіти на обидві лямки. Це залишить ваші руки вільними. Не йдіть проти руху натовпу і не біжіть разом з усіма, краще підіть в укриття. Постарайтеся не впасти, але якщо це сталося, встаньте якомога швидше.