Як налаштувати миша.

Комп'ютерна миша - настільки просте і звичне пристрій, без якого практично немислимий комп'ютер, що багато користувачів навіть не підозрюють, наскільки зручніше може стати їх повсякденна робота, якщо правильно налаштувати миша.

Перерахуємо деякі настройки, які може спробувати змінити кожен і таким чином адаптувати поведінку маніпулятора зручним для себе чином. Відзначимо, що маніпулятори «миша» відрізняються великою різноманітністю конструкцій: варіюється кількість кнопок, коліщаток і різноманітних інших органів управління, так що деякі настройки у різних моделей можуть разлічаться.Все перераховані настройки проводяться в Панелі управління, пункт Мишь.1. Швидкість переміщення покажчика. Якщо з точністю позиціонування покажчика мишки є проблеми, то швидкість краще знизити, а якщо місця на столі для переміщення миші недостатньо, то її можна увелічіть.2. Швидкість подвійного натискання. Хоча подвійне натискання використовується все рідше, проте зовсім обійтися без нього не вдасться. Відрегулюйте швидкість подвійного натискання так, щоб подвійне клацання виходив легко, але при цьому два послідовних одноразових натискання не сприймалися помилково за двойное.3. Швидкість прокрутки. Налаштуйте реакцію на рух коліщатка мишки так, щоб текст прокручувався досить швидко, але не занадто різко. Якщо коліщатко у миші є, а настройки прокрутки немає, значить встановлено невідповідний драйвер. Встановіть драйвер з диска, докладає до маніпулятора, або знайдіть останню версію на сайті проізводітеля.4. На закладці «Покажчики» можна змінити вид покажчиків миші, зробивши їх більш помітними або ж більш приємними для очей і інтереснимі.Для найбільш просунутих моделей маніпулятора в комплекті з ним, як правило, поставляється спеціальна програма, що дозволяє налаштувати миша. Зокрема можна визначити так звані жести (рухи курсора певної форми, за допомогою яких можна ініціювати різноманітні події в системі без натискань на клавіші, наприклад, згортати вікна, запускати додатки і т.п.), а також використовувати різноманітні специфічні функції конкретної моделі маніпулятора. Більшість налаштувань миші цілком безпечні, так що ви можете сміливо експериментувати з ними.

Деякі власники ноутбуків відзначають, що при роботі з портативним комп'ютером іноді сенсорної панелі недостатньо, тобто потрібна ще й миша . Однак в деяких моделях навіть не передбачений роз'єм для підключення маніпулятора. В цьому випадку єдиний вихід із ситуації - підключити бездротову комп'ютерну миша .
Вам знадобиться
  • - бездротова миша;
  • - ноутбук;
  • - акумуляторні батареї;
  • - USB-приймач або Bluetooth-модуль;
  • - диск з драйверами.
Інструкція
1
У більшості випадків в комплектації з бездротовою миша ю пропонується USB-приймач або Bluetooth-модуль, за допомогою яких здійснюється взаємозв'язок між ноутбуком і оптичної миша ю. Разом з тим, з таким передавачем поставляється і диск з драйверами. Тому першим ділом вставте в дисковод ноутбука носій з драйверами і встановіть програмне забезпечення на портативний комп'ютер.
2
Порядок установки софта виглядає наступним чином: якщо на ноутбуці не передбачено автоматичний запуск вставлених в дисковод носіїв інформації, зайдіть в «Мій комп'ютер». Після цього у вікні, двічі клацніть по ярлику із зображенням дисковода. На екрані відкриється вікно з пропозицією встановити програмне забезпечення: виберіть Install і дощитиме повної установки драйверів на ноутбук.
3
Після закінчення установки програмного забезпечення вставте в USB-порт йде в комплектації транслятор. Потім, дочекавшись, коли на екрані з'явиться повідомлення про підключення нового пристрою, можна почати роботу з комп'ютерною миша ю, встановивши перед цим перемикач в положення ON (цей перемикач розташований в нижній частині бездротового маніпулятора).
4
Якщо через певний час виникнуть проблеми в роботі оптичної миші, ймовірно, зжили свій термін акумуляторні батарейки. Замініть батарейки новими, після чого протестуйте роботу маніпулятора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HWT_N3ETGZA
Зверніть увагу
Якщо диска з драйверами немає, скачати їх потрібно в інтернеті. Завантажуйте програмне забезпечення лише з офіційного ресурсу.
Корисна порада
Деякі вважають, що оптичні миші випромінюють радіацію, але це не так, тому використання маніпуляторів цього різновиду абсолютно безпечно. Друге ж вагому перевагу бездротової миші - великий радіус дії. Вимірюється він в десятках метрів.