Як вставити своє фото до фото знаменитості.

За допомогою Adobe Photoshop можна створювати віртуальні світи, в яких ви дружите з кумирами мільйонів або літаєте на драконі, в'їжджаєте в Париж на білому коні або прогулюєтеся по Марсу.
Інструкція
1
Відкрийте фото графию зі знаменитістю і поверніть її, не закриваючи. У даному прикладі це знімок головних героїв «Поттеріани».
2
Відкрийте свою фото графию. Якщо є необхідність, змініть її розмір. Це можна зробити, використовуючи опції вільної трансформації. Натисніть Ctrl + T, наведіть курсор на кутовий вузлик і переміщайте мишу. Щоб розмір фото графії змінився пропорційно, затисніть на клавіатурі Shift. У прикладі використовується фото графия молодого Аль Пачіно - знаменитість до знаменитостей.
3
При затиснутою клавіші Ctrl клацніть по іконці шару з вашим знімком - навколо нього з'явиться виділення. Занесіть зображення в буфер обміну за допомогою клавіш Ctrl + C.
4
Відновіть основний знімок і вставте свою фото графию поєднанням Ctrl + V. Інструментом переміщення Move Tool поставте її на відповідне місце. У прикладі особа Рона замінюється особою Аль Пачіно, але, звичайно, можна вставити фігуру повністю. При цьому треба враховувати розташування інших персонажів, куди вони дивляться і т.д.
5
Використовуючи вільну трансформацію, зорієнтуйте вашу фото графию в потрібному напрямку. Щоб отримати дзеркальне відображення, клацніть правою клавішею всередині виділення і виберіть Flip Horizontal. Якщо ви вставляєте фото графию тільки свого обличчя, знизьте непрозорість шару до 50%, щоб зручніше було підігнати розмір і положення вашої голови на чужій шиї.
6
Залежно від того, куди ви помістили вашу фігуру, використовуйте маску шару або інвертовану маску шару для видалення непотрібних деталей. Якщо ви плануєте опинитися на задньому плані, натисніть на кнопку Add layer mask на панелі шарів при затиснутою клавіші Alt. Ваша фото графия буде прихована. Пензлем білого кольору проводите по вашому зображенню, щоб зняти маску. У цьому випадку ви будете виглядати з-за плечей або рук знаменитостей. Щоб відновити видалені помилково деталі, використовуйте чорну кисть.
7
Якщо ваша фігура відрізняється освітленістю або кольоровою гамою, клацніть мишкою по іконці, щоб коректувати зображення, а не маску. В меню Image («Зображення») виберіть Adjustments («Властивості») і Hue/Saturation («Яскравість/Насиченість»). Змінюйте положення движків для установки освітлення та кольору.
Наступив 2014 рік, згідно зі східним календарем, є роком Синьої Коні. Під її знаком народилося дуже багато відомих у всьому світі людей, яким Кінь подарувала прекрасне почуття гумору, талант і нескінченну харизму.

Російські знаменитості

Під знаком Коні був народжений відомий російський шоумен і телеведучий Іван Ургант, який відомий своєю чарівністю і прекрасним почуттям гумору. Чоловік входить в список найбільш затребуваних телевізійних зірок, активно знімається в кіно і складає пісні для власної групи, де він є вокалістом.Роділась в рік Коня і російська кіноактриса Віра Алентова, що стала відомою після культового фільму «Москва сльозам не вірить». За свою театральну і кінематографічну кар'єру Алентова виконала близько 60 ролей в спектаклях і фільмах, за які отримала безліч нагород і визнань.
Люди, народжені під знаком Коня, обожнюють життя, авантюрні, працелюбні, щедрі, товариські і сексуальні.
Яскрава й епатажна співачка Лайма Вайкуле також з'явилася на світ у рік Коня. У дитинстві Лайма мріяла про кар'єру лікаря, проте їй було призначено займатися музикою і вразити недосвідчених радянських глядачів незвичайної хореографією і вокалом. Сьогодні Вайкуле відома не тільки в Латвії та Росії, але і в країнах Європи та США.Роділся під знаком Коні і один з найбільш скандальних і затребуваних російських акторів - Іван Охлобистін. Багатогранний і неоднозначний артист є священиком, колишнім ведучим релігійної телепередачі і політиком. Сьогодні Іван активно знімається в комедійному серіалі «Інтерни», пише книгу і сценарії, а також працює креативним директором великої мобільної мережі.

Зарубіжні знаменитості

У рік Коня народилася американська актриса Холлі Беррі, яка стала першою темношкірою акторкою, яка отримала премію «Оскар» і тим самим здійснила переворот в кіноіндустрії. У послужному списку красуні безліч популярних фільмів, проте всесвітню популярність і статус секс-символа їй приніс фільм «Жінка-кішка».
Сьогодні Холлі Беррі, що починала з непомітних ролей другого плану - одна з найбільш високооплачуваних голлівудських актрис і всесвітньо визнаний секс-символ.
Французький актор Венсан Кассель, колишній чоловік Моніки Белуччі, також з'явився на світ під знаком Коня. У його житті багато свідчень її заступництва - він почав зніматися в кіно саме в рік Коня і в її ж рік був нагороджений почесною нагородою Патріка Девера.Также в рік Коня був народжений продюсер, режисер і сценарист Джеймс Кемерон, який є одним з найуспішніших представників світу кіно. Це йому зобов'язані своїм створенням такі культові фільми, як «Термінатор», «Титанік» і «Аватар», які принесли Камерону всесвітнє визнання, славу і багатство.