Як викликати панель управління.

На панелі управління зібрані основні настройки операційної системи Windows. Оновлення системи та вибір теми оформлення, дозвіл екрана і настройки брандмауера, відключення невикористовуваних служб та багато іншого - всі ці операції проводяться через панель управління.
Інструкція
1
Відкрити панель управління в Windows XP і Windows 7 можна кількома способами. Найпростіший варіант - через головне меню. Натисніть «Пуск», потім виберіть «Панель управління». У вікні, ви зможете вибрати будь-які вас настройки.
2
Ви можете відкрити панель управління через значок «Мій комп'ютер» на робочому столі. Клікніть його правою кнопкою мишки, виберіть пункт «Провідник». У вікні, провідника знайдіть в лівій колонці рядок «Панель управління" і клацніть її мишкою. Сам провідник може бути викликаний комбінацією клавіш Win + E.
3
Можна відкрити панель налаштувань системи через команду меню "Виконати". Натисніть «Пуск», потім «Виконати» (або просто натисніть комбінацію клавіш Win + R). Введіть команду control і натисніть ОК. Цю ж команду можна використовувати в тому випадку, якщо ви працюєте в консолі: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок». Введіть команду control і натисніть Enter.
4
При бажанні ви можете налаштувати в головному меню пункт «Панель управління» таким чином, щоб при наведенні на нього курсора одразу відображалися всі елементи налаштувань. Для цього натисніть правою кнопкою мишки на панелі завдань ( панель в нижній частині вікна Windows) і виберіть пункт «Властивості».
5
Виберіть у вікні «Меню« Пуск »» і натисніть кнопку «Налаштувати». Відкрийте вкладку «Додатково», знайдіть у списку пункт «Панель управління» і відзначте варіант «Відображати як меню». Натисніть ОК. Подібним чином ви можете налаштувати і інші пункти меню.
6
Якщо ви користуєтеся Windows 8, то спосіб відкриття панелі управління залежить від того, який інтерфейс ви використовуєте - «плитковий» або звичайний. Якщо «плитковий», то введіть Control Panel - Windows зробить пошук і покаже вам іконку панелі управління. При використанні звичайного інтерфейсу перемістіть курсор у правий нижній кут екрану і клацніть правою кнопкою мишки. У контекстному меню виберіть Control Panel.