Як в хром зберегти вкладки. Як зберегти вкладку на панелі в хромі.

Браузер Google Chrome стає все більш популярним. До його безперечних достоїнств відносяться простота інтерфейсу і дуже швидка робота. Проте при першому знайомстві з цим браузером у користувачів деколи виникають складнощі. Зокрема, буває незрозуміло, як зберігати закладки відкритих сторінок.
Інструкція
1
Знайдіть у правій верхній частині вікна браузера, одразу за адресним рядком, значок гайкового ключа. Натисніть його, відкриється панель налаштувань. Виберіть рядок «Закладки» і відзначте галочкою в списку, пункт «Показувати панель закладок». Відразу під адресним рядком з'явиться нова панель.
2
Тепер відкрийте в інтернеті сторінку, закладку якої ви хочете зберегти. Підведіть курсор до панелі закладок, натисніть на ній правою кнопкою мишки і виберіть у контекстному меню пункт «Додати сторінку». Відкриється віконце, в якому буде дві папки: «Панель закладок» і «Інші папки».
3
Натиснувши першу папку, ви додасте відкриту сторінку на панель закладок, що дозволить вам дуже швидко відкривати цю сторінку - її закладка завжди буде на виду. При натисканні на другу папку сторінка буде додана в папку з рештою сторінками - значок папки з'явиться в правій частині панелі закладок. Для відкриття потрібної сторінки вам достатньо буде натиснути на значок папки і вибрати сторінку в списку на екрані.
4
Попрацювавши з Google Chrome якийсь час, ви зможете оцінити всі його переваги. Спочатку трохи незвично виглядає суміщення адресного рядка та рядка пошуку, але ви швидко до цього звикнете і зрозумієте, що такий варіант досить зручний. Google Chrome найкраще підходить для серфінгу в мережі, швидкого пошуку потрібної інформації.
5
Але є у даного браузера і недоліки. Якщо користувач раніше працював, наприклад, в браузері Opera, то він буде неприємно здивований кількістю налаштувань в Google Chrome. У ньому відсутні вбудовані можливості по блокуванню реклами. Немає можливості зберігати сторінки в форматі * .mht - тобто одним файлом. Браузер гранично простий, тому не сподобається тим, хто звик мати безліч інструментів для тонкої настройки роботи в мережі.
Більшість користувачів рунета користуються безлімітним підключенням і "сидять" одночасно на декількох сторінках. Але комп'ютер в сім'ї - це не завжди персональний комп'ютер, іноді доводиться поступатися місцем іншим членам. Та й поспати іноді хочется.Чтоби при новому включенні браузер відкривав ті ж сторінки, які працювали при виключенні, поколупатися в настройках браузера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Встановлений браузер (будь-який).
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся "Opera", "Mozilla Firefox" або "Internet Explorer", ваш шлях лежить через меню «Інструменти» у верхній панелі меню (в англомовних браузерах "Tools"). Внизу списку знайдіть і клацніть курсором групу "Налаштування". У новому віконці знайдіть вкладку «Основні» і прочитайте верхній рядок вікна: «при запуску відкривати ...». Правіше знаходиться поле з трьома варіантами: відкривати порожню сторінку, відкривати стартову сторінку, відкривати вкладки, залишені при закритті. Виберіть третій варіант, збережіть вибір і вийдіть з меню. Якщо сумніваєтеся, перезапустіть браузер і подивіться, які сторінки він вам відкриє.
2
В браузерах "Safari" і "Google Chrome" меню інструментів знаходиться справа вгорі, позначається шестерінкою або гайковим ключем. В "Safari" знайдіть групу «Налаштування», а в "Google Chrome" - "Параметри". Далі дійте за колишньою схемою.