Як намалювати русалку. Як малювати русалку для початківців.

Для того щоб зобразити русалку , необхідно в одному малюнку з'єднати тіло жінки і риби. Щоб казкова істота виглядало гармонійно, необхідно дотримати пропорції ніг з розміром хвоста.
Інструкція
1
Почніть малюнок із зображення жінки. Попередньо подумайте, як саме ви хочете зобразити русалку - сидить на камені, що пливла у воді або лежачої на мілині.
2
Прорисуйте голову, руки і тулуб русалки. Вони повністю відповідають частинам теля звичайної жінки. Ви можете схематично зобразити ноги, щоб дотримати інші пропорції, але майте на увазі, що нижні кінцівки повинні бути зімкнуті.
3
Зобразіть хвіст русалки. Він починається від лінії стегон нижче пупка. Зверніть увагу, що хвіст може бути загнутий назад. Згадайте, як пливе риба, допомагаючи собі хвостом, такі ж плавні рухи може робити русалка. Хоча у всім відомій копенгагенской русалки чітко проглядаються коліна, і згин відбувається саме в цьому місці. Місце, де людське тіло перетворюється в риб'ячий хвіст, можна окреслити пояском або намалювати тонкі пластини луски, які в міру просування вниз стають щільніше. Довжина хвоста повинна бути трохи більше довжини ніг. Закінчите хвіст двома лопатями, вони повинні бути розташовані не як, наприклад, у окуня, паралельно хребту, а в іншій площині.
4
Приступайте до деталей. Намалюйте довге волосся, зазвичай їх зображують у вигляді мокрих прядок, струмуючих вниз. Ви можете прикрасити зачіску русалки морським рослиною або черепашкою. Чубок русалкам зазвичай не малюють, напевно, тому, що в воді під час плавання вона все одно буде спрямована назад.
5
Намалюйте груди русалки. Ви можете заховати її за морськими рослинами, черепашками, завісити намистом з коралів, прикрити довгими пасмами волосся або залишити голою.
6
Почніть розфарбовувати малюнок. Шкірні покриви русалки повинні бути досить блідими, адже більшу частину життя вона проводить під водою. Волоссю можна надати зеленуватий відтінок, а хвіст зробити синьо-зеленим або сірим. Ретельно прорисуйте лусочки на хвості і плавники.