Як наносити стрілки.

Правильно і красиво підведені очі роблять погляд пікантним, чуттєвим і сексуальним. Для цього необхідно лише правильно вибрати «зброю» і навчитися малювати стрілки .
Інструкція
1
Для початку визначтеся з видом підводки для очей, яка буває декількох видів: олівець, рідка підводка, кремообразная підводка, підводка - фломастер і рідкі тіні. Чому ви віддасте перевагу - вирішуйте самі, але так як ви ще новачок у цій справі, скористайтеся олівцем для очей.
2
Взявши в руки підводку, потренируйтесь малювати стрілки спочатку на папері, намалювавши очі і завдавши підводку в вигляді стрілок.
3
Малювати стрілки ви можете по-різному: або від внутрішнього куточка очей або від середини ока. Крім того, ви можете полегшити собі завдання, розставивши підведенням кілька точок по контуру верхньої повіки, а потім з'єднавши в одну лінію.
4
Підготуйте місце для нанесення макіяжу, воно має бути добре освітлене. Біля дзеркала забезпечте опору для ліктя, так вам буде легше наносити стрілки .
5
Починайте краще з тонкої лінії, так як більш широкої стрілку в даному випадку зробити набагато легше, ніж коригувати широкі мазки. Лінію проводите по росту вій, так ви створите ефект густих вій.
6
При нанесенні стрілки очей тримайте напіввідкритим, щоб ви змогли помітити можливі нерівності.
7
Щоб не додати очам сумно опущений вигляд, кінчики стрілок завжди направляйте вгору. Ідеальним варіантом буде, якщо кожна стрілка буде як би подовжувати лінію нижніх вій, підводячись вгору.
8
Майте на увазі, що чорна підводка візуально робить очі менше. Тому, якщо ви власниця маленьких очей, робіть стрілки якомога тонше. Якщо у вас зовсім маленькі очі, відмовтеся від класичної чорної підводки, скористайтеся краще світлим олівцем, який здатний візуально збільшити очі.
9
Якщо у вас круглі очі витрішкуваті, вам тонка підводка протипоказана, краще малювати широкі стрілки , трохи розтушувавши їх для створення димчастого ефекту.
10
Тонкі чорні стрілки на очах чудово поєднуються з червоною або вишневої губною помадою, а широкі - з помадою нейтральних або світлих відтінків.