Як намалювати слона олівцем. малюнок слона олівцем з боку.

Слон - найбільша тварина на планеті, що відрізняється великими вухами і рухомим хоботом. Його люблять як дорослі, так і діти. Враховуючи всі пропорції слона , намалюйте разом з дітьми такого симпатичного жителя зоопарку.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - акварельні фарби або гуаш.
Інструкція
1
Візьміть білий аркуш паперу і розташуйте його горизонтально. Намітьте контури майбутнього слона . Простим олівцем спочатку намалюйте два кола перетинаються між собою. Начерк робіть легкими, трохи помітними лініями. Першу окружність намалюйте побільше. Це буде тулуб слона . Маленький коло - це голова тварини.
2
Зробіть ескіз збоку. Першу окружність подумки розділіть по-горизонталі на дві частини. В вірніше частини ближче до краю намалюйте очей. Потім в нижній частині цього кола намалюйте довгий хобот. Цей елемент найскладніший, тому намагайтеся малювати його дуже акуратно. У підстави зображайте його трохи товщі, ніж на кінці. Закінчите елемент маленьким кружечком. Слона можна намалювати з піднятим хоботом або з опущеним. Трохи нижче зобразите рот. Його можна зробити усміхненим.
3
До тулубу знизу прірісуйте чотири лапи прямокутної форми. Пам'ятайте, що ноги у тварини великі, так як на них лежить основне навантаження. На кінці кожної лапи покажіть три пальці. На колінах кожної ноги намітьте складки. До другої окружності приєднаєте невеликий хвіст. У слонів є ще одна відмінна риса - це великі вуха, завдяки яким тварина рятується від перегріву. До першого колу домалюйте ці дві частини. У ракурсі збоку малюйте одне вухо полуовальной форми, а інше покажіть схожим на башмак.
4
За допомогою ластику приберіть всі непотрібні лінії. Контури слона зробіть більш чіткими. На малюнку можна додати додаткові елементи, зробити фон. Розфарбуйте слоника акварельними фарбами, гуашшю або олівцями. Колір тваринного виберете на свій смак. Це може бути сірий, блакитний або рожевий відтінок.