Як відформатувати мобільний телефон.

Форматування мобільних телефонів може знадобитися в тому випадку, якщо ви вирішили продати апарат або ж заплуталися в настройках і вирішили повернути стільниковий до вихідного стану. Дії, які при цьому мають бути пророблені, залежать від марки, а також від виду стільникового телефону.
Інструкція
1
При використанні марки Samsung в режимі набору номера введіть комбінацію * 2767 * 3855 #. Всі ваші файли будуть видалені, а настройки будуть повернені до вихідних. Попередньо скопіюйте всю інформацію на комп'ютер, щоб уникнути видалення чогось цінного. Єдині файли, які залишаться на мобільному, будуть стандартні файли, що входять до комплект заводської прошивки.
2
Для форматування стільникових телефонів марки Nokia введіть номер * # 7370 # так само, як це необхідно проробити з телефоном Samsung. По виникненню запиту на код розблокування телефону введіть 12345 якщо ви не виробляли його зміну протягом користування апаратом. Варто зауважити, що для форматування смартфонів даної фірми вам достатньо виконати ті ж самі дії, що і для форматування мобільних телефонів , виробником якої вона є.
3
У випадку з телефонами Sony Ericsson дозволяє не вводити будь-які спеціальні коди - достатньо буде зайти в меню "Налаштування" і знайти в ньому пункт «Скидання до заводських налаштувань». Якщо ж ви маєте справу зі смартфоном Sony Ericsson, в якому використовується операційна система Symbian, введіть код * # 7370 # так само, як і в попередніх двох кроках.
4
Схема, подібна телефонам Sony Ericsson, використовується в смартфонах і комунікаторах, в яких встановлена операційна система Android. В цьому випадку вам буде потрібно перейти в меню «Налаштування», далі «Безпека», потім «Скидання заводських налаштувань» і, відповідно, «Скидання установок телефону».
5
Якщо ж виробник вашого телефону не є жодним з вищевказаних або ви побоюєтеся наосліп здійснювати ці дії, перейдіть на офіційний сайт виробника вашого апарату. Після цього знайдіть контакт технічної підтримки і запросіть код для форматування або послідовність дій, за допомогою яких його можна здійснити.