Як увійти Як адмін.

На екрані привітання Windows, надає користувачеві в якості інтерфейсу входу в систему в режимі нормального завантаження, не відображається елемент, відповідний облікового запису адміністратора . Зазвичай він і не потрібно, оскільки для вирішення більшості завдань вистачає обмежених прав. Однак іноді потрібно увійти в систему саме як адміністратор.
Вам знадобиться
  • - пароль користувача «Адміністратор».
Інструкція
1
Почніть перезавантаження комп'ютера. Клікніть по кнопці «Пуск». В меню оберіть пункт «Вимкнути комп'ютер ...». Натисніть на кнопку «Перезавантаження».
2
Якщо з правами адміністратора необхідно увійти один раз, а також допустимо зробити це в безпечному режимі, натисніть клавішу F8 на початку завантаження. В меню виділіть пункт «Безпечний режим з підтримкою мережі» та натисніть Enter. При вході в систему буде можливий вибір облікового запису адміністратора . Якщо цей спосіб не підходить, продовжите завантаження в звичайному режимі і виконайте кроки 3-9.
3
Увійдіть в систему з обліковим записом користувача, що належить до групи "Адміністратори". Клікніть по відповідній кнопці на екрані логіна. Якщо необхідно, введіть пароль.
4
Запустіть панель управління Windows. Клікніть по кнопці «Пуск». Розгорніть розділ «Налаштування» появи меню. Виберіть пункт «Панель управління».
5
Відкрийте папку «Облікові записи користувачів». Для цього в панелі управління знайдіть ярлик з даними назвою. Відкрийте його за допомогою подвійного кліка або команди контекстного меню.
6
Відкрийте вікно «Облікові записи користувачів». Клікніть по посиланню «Зміна входу користувачів в систему».
7
Змініть настройки інтерфейсу входу в систему. Деактивуйте опцію «Використовувати сторінку вітання». Натисніть на кнопку «Застосування параметрів». Закрийте вікна «Облікові записи користувачів» і «Панель управління».
8
Завершіть поточну сесію. Натисніть на кнопку «Пуск». Клацніть по пункту "Вимкнути комп'ютер ...». У випадаючому списку відобразився діалогу зробіть поточним пункт «Завершення сеансу». Натисніть на кнопку OK.
9
Увійдіть в систему як адміністратор. В поле «Користувач» діалогу «Вхід в Windows» введіть рядок «Адміністратор». В поле «Пароль», відповідно, введіть пароль цього облікового запису. Натисніть кнопку OK.
Адміністратор - це, по суті, найголовніша людина на сайті. Все, від створення тем до вставки плагінів і нових сторінок, знаходиться під контролем цієї людини. Якщо ви хочете щось змінювати на сайті, вам потрібно зайти на сайт з правами адміністратора.
Інструкція
1
Для початку вам треба вчинити визначення адреси адміністраторського інтерфейсу. Для цього потрібно ввести значення admin відразу після адреси вибраного сайту. Наприклад, hhtp://address.rf/admin.
2
В полях «Ім'я» і «Пароль» мають бути введені ім'я і пароль потрібного сайту. Ці дані повинен надати системний адміністратор інтернет-провайдера, що забезпечує хостинг сайту, і змінити - адміністратор, з міркувань безпеки.
3
Далі вам потрібно вивчити будову інтерфейсу головної адміністраторської сторінки сайту: шапки, яка знаходиться у верхній частині сторінки, деревоподібного каталогу пошуку, що розташовується в правій частині вікна і зліва в області управління.
4
Щоб ознайомитися з даними заповнення сайту, виберіть мову інтерфейсу, потім у верхній області управління зліва виявіть повну адресу сайту.
5
Можливо, вам потрібно зайти адміністратором на сайт, що знаходиться на безкоштовному хостингу, наприклад, «Яндекс. Народ ». Щоб створювати свої веб-сторінки на «Яндексі», на цьому ресурсі необхідно мати власний аккаунт. А значить, логін і пароль доступу ви можете отримати тільки безпосередньо від людини, що має цей аккаунт. Змінити або отримати пароль може теж тільки власник аккаунта, тому що всі дані прив'язані до його особистої електронної пошти. Домогтися дозволу можна у власника сайту, зв'язавшись особисто з ним, використовуючи розділ «Контакти». Поясніть ступінь своєї зацікавленості і необхідність вашого втручання в редагування сайту. Якщо ви переконаєте його, можливо, отримаєте шанс справити, так сказати, конструктивне втручання.
6
Існують різні програми для злому сайтів. І справа в тому, що використовувати їх можуть професіонали своєї справи. Якщо такі програми доступні для скачування, швидше за все, це просто потенційно небезпечне програмне забезпечення, що містить шкідливий код або вірус.