Як весело відсвяткувати день народження. Як весело відзначити ін на природі.

Для більшості людей день народження є самим довгоочікуваним і приємним святом. Тому при його наближенні багато хто починає замислюватися про те, як відсвяткувати цю дату весело, ефектно і не надто обтяжливо для гаманця.
Інструкція
1
Перенесіть традиційне свято в яке-небудь незвичайне місце, наприклад, на дах будинку або берег річки. Якщо вам до душі екстремальні розваги, ви можете всією компанією відправитися на стрибки з парашутом, поплавати з аквалангом або покататися на водних мотоциклах.
2
Урізноманітніть традиційний день народження грою в пейнтбол. «Полює» на іменинника можна на спеціальному майданчику чи в лісі. Тільки не забудьте заздалегідь приготувати призи для переможців. Дружнє застілля в такому випадку можна влаштувати також на природі.
3
Замовте автобус і влаштуйте для близьких і друзів екскурсію по найбільш значущим місцям вашого життя. Почати можна з пологового будинку, а закінчити - нинішнім місцем роботи або навчання. Супроводжувати екскурсію можна жартівливим розповіддю про себе і показом слайдів, але для цього автобус повинен бути забезпечений мікрофоном і телевізором з DVD-програвачем.
4
За допомогою веб-камер і підключення до інтернету ви можете влаштувати «вечірку в мережі». Заздалегідь розішліть друзям запрошення і частування, а вони вам мають надіслати подарунки. У призначений час сідайте перед веб-камерами і відзначайте день народження. Такий варіант підходить для друзів, які проживають в різних містах.
5
Відзначте день народження в аквапарку або фітнес-клубі. Крім спортивних розваг, які пропонують ці заклади, вам можуть надати і окреме приміщення для застілля.
6
Організуйте день народження в сауні або лазні. Цей варіант має масу переваг перед кафе або рестораном: в саунах можна знайти безліч розваг - дартс, більярд, караоке, настільний теніс і т.д., а на їжі та напоях можна і заощадити, принісши все з собою.
Корисна порада
Варіантів для незабутнього дня народження існує чимало, головне - проявити фантазію і креатив. Здивуйте своїх гостей і таке свято, безсумнівно, запам'ятається на цілий рік.