Як лікувати шлунок у собаки.

Виразка - не єдине, але досить часто зустрічається захворювання шлунка у собак. Головною причиною її виникнення є застосування протизапальних препаратів. Певний негативний вплив можуть чинити стреси. Але взагалі, виразка шлунка у собаки - ознака ослаблення її загального стану.
Вам знадобиться
  • - есенція і сік для пиття Алое віра;
  • - порошки кори в'яза іржавого;
  • - пектин;
  • - L-глютамин.
Інструкція
1
Ознакою виразки у собак є блювота, яка виникає навіть при порожньому шлунку. В блювотних масах видно кров. Кал тварини має чорний колір. Для поліпшення стану свого вихованця ви багато чого можете зробити самі.
2
Годуйте тварина частіше. Розділіть звичайну порцію на 2 або 3 прийоми, це дозволить нейтралізувати дію кислоти. При великих проміжках між годуваннями виразка шлунка прогресує.
3
Не годуйте собаку висококалорійною їжею. Зменшіть кількість білка в раціоні тваринного до 20%. Давайте більше легкозасвоюваній їжі - сир, варену картоплю і рис, круті яйця, курка. Чи не підгодовуйте тварина недоїдками зі столу.
4
Придбайте квіткову есенцію Алое віра. Додавайте її в питну воду. Собакам, вага яких менше 15 кг, щодня давайте 1ч.л. соку Алое віра, призначеного для пиття, крупнішим - 2 ст.л. Ці заходи допоможуть нормалізувати роботу шлунка, усунути нудоту і прискорити лікування. Ні в якому разі не використовуйте гель.
5
Придбайте порошки кори в'яза іржавого. Розведіть до пастоподібного стану, давайте 3-4 рази на добу в проміжках між годуваннями. Собакам вагою до 15 кг в один прийом не більше половини чайної ложки, крупнішим - 1 столова. Якщо порошки знайти не вдалося, придбайте капсули. Їх вміст також розводиться водою до пастоподібного стану.
6
Використовуйте пектин. Він покриває роздратовану поверхню шлунка, що сприяючи загоєнню. Пектин слід давати один раз в день з розрахунку 50 мг на кг ваги тварини.
7
Прискорити одужання допоможуть вітаміни. Придбайте L-глютамин. Це амінокислота, яку рекомендується використовувати для лікування слизових не тільки шлунка, але і всього організму. Тваринам, вага яких менше 15 кг, дають 50, а більш великим 100 мг на день.
8
Так само як і у людей, у собак трапляються ускладнення. Стан тварини різко змінюється. Виникає блювота, діарея, швидко наростаюча слабкість. В цьому випадку тварина може врятувати тільки термінове звернення до ветеринарної клініки.