Як усунути скрип торпеди. скрип торпеди у калини.

Грамотно організоване місце водія - це умова комфортної та безпечної їзди. Іноді, особливо при тривалій експлуатації автомобіля, панель, на якій розміщені прилади контролю, починає скрипіти. Цей звук стомлює водія і заважає зосередитися на дорозі.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - чиста ганчір'я;
  • - клей;
  • - прокладки.
Інструкція
1
Проведіть демонтаж торпеди . Для цього спочатку від'єднайте дроти електроживлення, попередньо позначивши їх або замалювавши положення роз'ємів. При необхідності вийміть попільничку і ящик для дрібних речей, від'єднайте вимикач аварійної сигналізації. Для зручності використовуйте при демонтажі довгу тонку викрутку.
2
Від'єднайте також магнітолу і бортовий комп'ютер (при їх наявності), а також ґрати вентиляції. Вимкніть дроти освітлювальної лампи.
3
За допомогою викрутки відкрутите гвинти, що утримують облицювання панелі. Зазвичай такий кріплення є як з боку водія, так і з боку пасажирського сидіння. У деяких випадках знадобиться мініатюрна викрутка, що дозволяє вигвинтити кріплення, розташоване під кутом до поверхні.
4
Після видалення кріплення потягніть панель на себе і зніміть її зі свого місця. Дотримуйтесь при демонтажі обережність, щоб не пошкодити розташовані на панелі обмежувачі. Вийміть демонтовану торпеду з салону.
5
Місця, в яких пластикова панель стикається з усіма деталями конструкції салону, ретельно очистіть від забруднень, протріть чистою ганчіркою і промажте водостійким клеєм. В якості альтернативи клею використовуйте спеціальні прокладки у вигляді «липучок», придбати які можна в спеціалізованому автомагазині.
6
Після висихання першого шару клею повторіть процедуру і встановіть панель на місце. Притисніть торпеду, надійно прикрутивши її саморізами. Встановіть всі зняті раніше елементи конструкції, що входять в панель. Підключіть дроти освітлювальних приладів та електроживлення, керуючись заздалегідь складеною схемою підключення.
7
При монтажі приділіть особливу увагу точності в установці панелі на місце. Як правило, після проведення подібної профілактики неприємний скрип зникає.
Наведення відрізняються від радіоперешкод тим, що заважають роботі не радіоприймачів, а підсилювачів. Їх джерелами є електрична, трансляційна і телефонна мережі, стільникові телефони, радіопередавачі, потужні навантаження при включенні і відключенні, колекторні електродвигуни.
Інструкція
1
Незалежно від виду наведень, намагайтеся екранувати всі кабелі, по яких аудіосигнал надходить з одного пристрою на інший. Інший спосіб боротьби з ними - використання диференціальних ліній. Для цього на вихід одного пристрою і на вхід іншого встановіть по диференціальному трансформатору. Обмотки цих трансформаторів, протилежні пристроям, з'єднайте між собою крайніми висновками, а середні підключіть до корпусів пристроїв. Кабель, що з'єднує диференціальні трансформатори між собою, повинен бути екранованим. В даний час існують рішення, що дозволяють здійснити диференційний вхід і вихід і без застосування трансформаторів.
2
Використовуйте на пристрої, з якого знімається сигнал, вихід, на якому сигнал має велику амплітуду. На пристрої, в яке сигнал послупает, виберіть менш чутливий вхід. У цьому випадку, розмах корисного сигналу буде перевищувати розмах перешкоди. Взагалі, завжди намагайтеся посилювати сигнал, переданий по кабелю, на передавальної, а не приймаючій стороні. Іноді для збільшення розмаху сигналу на передавальній стороні може бути використаний підвищувальний трансформатор, а на приймаючій для узгодження - понижуючий. Обидва трансформатора повинні бути придатними за параметрами.
3
Намагайтеся розміщувати джерела перешкод далеко від апаратури та лінії зв'язку, а якщо це неможливо - навпаки, віддаляти апаратуру і лінію зв'язку від джерел перешкод. Наприклад, якщо причиною наведення є стільниковий телефон або електродриль, то легше відсунути джерело перешкод, а якщо, скажімо, зварювальний апарат на вулиці, то простіше перемістити кабель, що йде до підсилювача.
4
Не допускайте виникнення в попередніх каскадів підсилювачів нелинейностей. Саме на них детектируются, зокрема, сигнали стільникового телефону, незважаючи на те, що на схемі ніякі діоди НЕ зображені. Якщо ви бажаєте штучно створити в підсилювачі спотворення, наприклад, з метою імітації лампового звуку, такий підсилювач виявиться значно більше Перешкодозахищеність в тому випадку, якщо каскади, в які штучно введена нелінійність, будуть розташовані не на початку, а в середині або наприкінці тракту.