Як дякувати покупця.

Деякі покупці приносять компаніям помітну прибуток. І навіть якщо мова йде про невеликому магазині, постійних клієнтів потрібно вміти грамотно дякувати.
Інструкція
1
Виразіть подяку письмово. Слідом за оплаченим рахунком обов'язково повинне піти лист на пошту керуючого компаній, що зробила велике замовлення. Індивідуальна подяку в листі також практикується. Напишіть про те, що для вас значить співпрацю з даним клієнтом, висловіть надію на подальше продовження відносин і дізнайтеся, чи всім задоволений ваш покупець.
2
Подаруйте фірмові сувеніри. Всілякі ручки, блокноти, щоденники та гуртки з логотипом компанії робить кожна поважаюча себе фірма. Якщо і ви ставитеся до них, у вас є прекрасна можливість висловити подяку клієнтові, подарувавши йому сувенірну продукцію (набір або ж один предмет). Покупець, який прийшов в офіс з дитиною, обов'язково повинен отримати презент і для свого малюка.
3
Оформіть знижку на постійній основі. Такий бонус сприйметься з найбільшою радістю, він надасть відмінне стимулюючий вплив для наступних покупок. Обов'язково уточніть, що знижка іменна і робиться вона виключно для такого важливого для вас клієнта. Так покупець зможе відчути себе унікальним і дійсно потрібне.
4
Забезпечте спеціальне обслуговування. Після скоєння кількох покупок важливий для вас покупець може претендувати на позачергове обслуговування, консультацію фахівця по телефону і його виїзд на будинок. Ці бонуси окупляться, якщо будуть віддані правильному клієнту, який має намір продовжувати співпрацю, і оцінить такий підхід до справи.
5
Деякі великі компанії для утримання особливо важливих покупців виділяють спеціальний бюджет для особливих випадків. Наприклад, обід після здійснення великої угоди, поїздка на лижні схили за багаторічну співпрацю і так далі.
Зверніть увагу
При бажанні віддячити і догодити одному клієнту, постарайтеся не захопитися. Адже так ви можете втратити всіх інших.
Корисна порада
Звичайно, ніхто не відміняв ввічливості при зверненні та слів подяки при кожному візиті покупця. Навіть у тому випадку, якщо він нічого не придбав.