Як встановити стільницю. Як встановлюється стільниця.

Заключним етапом складання нової кухні є установка стільниці. Від того, як ви її встановите, залежить в більшості випадків термін служби нових меблів і її акуратний зовнішній вигляд. Тип стільниці залежить від дизайну кухні.
Інструкція
1
Перш ніж встановлювати стільницю переконайтеся, що ви підключили всі необхідні електроприлади, підвели газ та воду, протягнули всі потрібні дроти.
2
Огляньте готову стільницю на предмет відколів і пошкоджень. Краще, якщо ви зможете виявити їх до установки, в цьому випадку ви ще маєте можливість звернутися до постачальника з проханням про заміну дефектного товару на новий.
3
Якщо стільниця виготовлена з ДСП, незахищені її краї перед установкою необхідно обробити герметиком щоб уникнути здуття в процесі експлуатації. Перед обробкою очистіть поверхню від тирси і пилу, тільки не витирайте її вологою ганчіркою, інакше герметик не схопиться.
4
Дуже важливо, щоб всі елементи стільниці знаходилися на одному рівні і були строго горизонтальними. Вирівняйте всі столи за єдиним рівню. Покладіть стільницю і перевірте, чи рівномірно вона на них спирається. У разі можливого провисання стільниця з часом може зігнутися і піти тріщинами, краще не допустити цього відразу.
5
Виріжте отвір під мийку. Отримані спіли обробіть герметиком або водовідштовхувальним лаком. Фахівці схиляються більше до герметику, бо той щільніше утримує раковину. Але от проти чого вони активно виступають, так це проти прорізання отворів для кранів безпосередньо в стільниці, бо це неминуче призведе до намокання матеріалу і його розбухання в самому найближчому майбутньому.
6
Встановіть раковину.
7
За допомогою куточків, шурупів і інших елементів кріплення, що входять в комплект поставки, прикрутите стільницю до тумб і, де це потрібно, до стіни. Можна сказати, що стільниця встановлена, залишилося тільки оформити її стик зі стіною куточком, який послужить декоративну роль і вбереже нову стільницю від попадання вологи на її торець.
Корисна порада
Якщо стільниця складається з декількох фрагментів, вставте між ними декоративну планку, яка вбереже стики від потрапляння в них вологи.