Куди встановити датчик температури.

Датчиком температури, або її перетворювачем, називається контрольно-вимірювальний прилад, який повідомляє про температуру в системі, яку він контролює. Електричний сигнал на виході визначає значення температури. Для цієї мети також можна використовувати термоопір, змінюється пропорційно змінам температури.
При проведенні квартирного ремонту найбільш популярною останнім часом стає установка системи «Тепла підлога». В основному ця система використовується в якості додаткового обігріву в сукупності і центральним опаленням (наприклад, у ванній кімнаті або на балконі) .Іноді даними обладнанням простіше замінити традиційне центральне опалення, наприклад, на дачі, віддаленої від основної газової магістралі. В такому випадку практичніше буде встановити «тепла підлога» .Однією з основних складових «теплої підлоги» є установка датчика температури. Це не особливо складний процес, але дуже відповідальний, т.к. від правильного вибору його установки буде залежати робота всієї сістеми.Датчік температури для «теплої підлоги» слід встановити безпосередньо в підлогу між двома витками кабелю нагріву на рівній відстані від них. Основна умова для встановлення датчика температури - на нього повинна бути надіта гофрована трубка, яка захистить його від пошкоджень. Також якщо датчик буде знаходитися в гофре, в разі поломки або пошкодження його легше буде заменіть.Для закріплення датчика знадобиться невеликий шматок монтажної стрічки, яку слід закріпити між найближчими до місця встановлення датчика витками кабелю нагріву на відстані рівному 50 см від стени.Затем потрібно розмістити датчик, що знаходиться в гофре, на відстані кількох сантиметрів від кінця трубки. Щоб уникнути попадання розчину, приготованого для стяжки, з того боку, де знаходиться датчик температури, трубку необхідно герметизувати. Для герметизації гофри відмінно підійде термоусадка або звичайна ізолента.На остаточному етапі слід закріпити кінець трубки з встановленим датчиком на відрізку монтажної стрічки. Другий кінець гофри з кабелем від датчика температури потрібно вивести до місця установки терморегулятора.
Датчик температури, або її перетворювач - це контрольно-вимірювальний прилад, який повідомляє про температуру в системі та здійснює контроль за нею. Значення температури визначається електричним сигналом на виході. Для цієї ж мети використовується термоопір, яке змінюється пропорційно зміні температури.
При здійсненні ремонту в квартирі останнім часом власники будинків встановлюють систему «Тепла підлога», яка призначена для додаткового обігріву приміщень укупі з системою центрального опалення (наприклад, на балконі, у ванній кімнаті або в коридорі) .Бивают випадки, коли вигідніше і зручніше встановити одну систему «Тепла підлога», ніж проводити центральне опалення. Це стосується будинків, що знаходяться на великих відстанях від основної газової магістралі.Установка датчика температури є однією з основних складових системи «Тепла підлога». Цей процес не вимагає багато часу, але є дуже важливим, т.к. від правильного місцезнаходження датчика буде залежати робота всієї конструкції в целом.Прежде ніж встановити датчик температури, слід надіти на нього гофровану трубку - вона забезпечить захист від пошкоджень при кріпленні і ремонті. Якщо ж пристрій зажадає демонтажу, то датчик, обгорнутий в гофру, зручніше і швидше можна буде заменіть.Датчік температури встановлюється безпосередньо в підлозі між двома витками кабелю нагріву на однаковій відстані від них, недалеко від стіни (близько 50-60 см) .Далі слід прикріпити невеликий шматок монтажної стрічки, між найближчими до місця установки датчика витками кабелю нагріву, приблизно на відстані 50 см від стени.Датчік, обгорнутий в гофру, розміщується на відстані 2-4 см від кінця трубки. Трубка з того боку, де встановлений датчик, піддається герметизації на той випадок, якщо на пристрій потрапить розчин для стяжкі.Затем кінець трубки з встановленим датчиком кріпиться на шматку монтажної стрічки, яка була встановлена раніше, а другий кінець гофри, де знаходиться кабель від датчика температури, виводиться до місця кріплення терморегулятора.