Як повернути куртку в магазин.

З приходом весни настала пора загального шопінгу. Перші теплі промені сонця перетворюють природу, натякаючи людям, що і їм непогано б перетворитися. Зараз саме час прикупити весняну куртку , от тільки не завжди покупка виявляється в радість і далеко не всі знають, як бути у випадку, якщо куртка виявилася невідповідною за розміром або показала по приїзду додому прихований брак.
Вам знадобиться
  • Куплена куртка, ціла упаковка, всі ярлики і цінники, чек.
Інструкція
1
Перш ніж іти в магазин з войовничим настроєм, потрібно усвідомити свої права. Ви можете повернути річ в магазин, якщо не носили її зовсім, і з моменту покупки пройшло не більше двох тижнів. При цьому куртка повинна повністю зберегти споживчі властивості, товарний вигляд, всі ярлики і пломби. Також має бути збережений чек, що підтверджує факт і час покупки.
2
Зробивши покупку і прийшовши додому, ніколи не знищуйте упаковку, що не зривайте ярлики наклейки і т.д., поки не переконаєтеся, що якість товару вас задовольняє (якщо вам щось не дозволило зробити це в магазин е). Пам'ятайте, що якщо ви принесете в магазин разонравітся товар, який вже побував у вжитку, то вам відмовлять в поверненні і на цілком законних підставах. І не затягуйте з поверненням куртки, якщо розумієте, що в магазин е вона вам подобалася, а вдома виявилася «великий». У вас є всього 14 днів на повернення, якщо куртка не має шлюбу. Якщо ж річ бракована, то на повернення у вас є до 2 років.
3
Налаштуйтеся на те, що в 8 з 10 магазин ов вам спершу спробують відмовити приймати куртку тому. Можуть послатися на внутрішні правила магазин а, які свідчать, мовляв «Одяг назад не приймаємо». Готуйтеся до того, що навіть якщо ви попросите покликати керуючого і прийде важлива людина з бейджиком, то від нього ви почуєте те ж саме. Але не впадайте у відчай, закон, швидше за все, на вашому боці, і в кінцевому підсумку вам вдасться повернути гроші за невдалу покупку.
4
Поговоріть з продавцем, попросите його зрозуміти вас «по-людськи». Якщо куртка нова, то, по суті, магазин нічого не втратить від того, що прийме її у вас. Але якщо і в цьому випадку магазин вам відмовить, то обережно натякніть на судові тяжби, адже закон на вашому боці. Ніякому магазин у не потрібні суди, в яких зачіпається якість товару і сервіс.
5
Якщо продавці ні в яку не повертають гроші за покупку, то пишіть письмову заяву директору магазин а, в якому вкажіть причину повернення і опишіть дії продавців. В кінці заяви залиште свої контактні дані і прикладіть ксерокопію чека. Якщо керівництво магазин а піклується про свою репутацію, то найближчим часом вам подзвонять і запросять повернути куртку .
6
Звертайтеся в суд, якщо в магазин е вперто не приймають куртку . Справа в тому, що багато нечесні продавці, яким головне - «впихнути» товар покупцеві, впевнені, що ніхто не піде в суд через куртки. Якщо всі вимоги по поверненню з вашого боку дотримані, то в суді вас чекає успіх. Головне - не здавайтеся і відстоюйте свої права до кінця.
Зверніть увагу
Якщо ви купили куртку на базарі, то у вас можуть виникнути проблеми з поверненням, адже касового апарату в торгових точках немає. Тому якщо з вами не було свідка, який зможе підтвердити факт покупки, то продавець може попросту заявити, що нічого він вам не продавав і вперше вас бачить.
Корисна порада
Приймайте рішення про покупку, керуючись тільки зображенням в дзеркалі вас в цій речі і думкою близьких. Чи не прислухайтеся до продавців, яким головне швидше розпродати товар.