Як організувати виїзне одруження.

Момент одруження - найважливіший і зворушливий в весільний день. Це саме ті хвилини, коли ви говорите один одному таке довгоочікуване "так" і стаєте законними чоловіком і дружиною. А щоб зробити ці миті ще більш запам'ятовуються - організуйте виїзне одруження поза стінами ЗАГСу.
Вам знадобиться
  • - паспорта,
  • - гроші,
  • - договір зі святковим агентством,
  • - продукти та напої для фуршету.
Інструкція
1
Не ставтеся до виїзного одруженню як до спектаклю. Деякі люди думають, що подібна форма реєстрації шлюбу не справжня. Дійсно, існує такий варіант, що молодята спочатку офіційно розписуються в РАГСі, а вже потім проводять урочисту процедуру, будучи одруженими. Однак весільні агентства вже вийшли на той рівень, щоб проводити даний виїзне одруження .
2
Знайдіть святкове агентство, чиї послуги з виїзної реєстрації будуть вас влаштовувати. Відзначте, що вам необхідна саме справжня реєстрація без попередньої розпису. Багато агентства укладають договір з РАГСом і на місце одруження приїжджає працівник цієї установи, щоб зареєструвати вас офіційно в обраному вами місці. Звичайно, ця послуга коштує грошей, але на таке оригінальне захід їх не варто жаліти.
3
Оберіть місце для реєстрації. Найчастіше у святкових агентствах вже є кілька варіантів на ваш вибір. Це можуть бути міські парки, територія якого-небудь готелю або берег озера чи річки. При виборі місця одруження враховуйте, що в парках можуть гуляти сторонні люди, і виганяти їх звідти ніхто не має права. Так що у вашого особистого свята можуть з'явитися небажані глядачі. Також подумайте про погодні умови. Реєстрація на відкритому повітрі - це дуже красиво. Але що робити, якщо піде дощ? Ідеальний варіант для виїзного одруження - красива альтанка на території готелю або спеціальні намети.
4
Обговоріть з виконавцями ті моменти, які варто врахувати. Ви повинні знати, про що вам варто потурбуватися заздалегідь. Зазвичай весільну агентство бере на себе питання оренди території, оформлення місця реєстрації та транспортування необхідного обладнання. Також виконавці надають свого звукорежисера. Вам потрібно буде тільки визначитися з музикою, яка звучатиме під час виходу нареченої до вівтаря і на ваш перший танець.
5
Не забудьте про фуршеті. Дізнайтеся в агентстві насчет посуду для фуршету - чи буде вона надана або це питання вам необхідно вирішити самостійно. Приготуйте їжу для фуршету. Це можуть бути легкі закуски і фрукти. З напоїв для фуршету ідеально підійде шампанське, вино і соки. Найголовніше - не забудьте мінімум за два місяці до дати подати заяву в РАГСі, ця процедура необхідна при будь-якій формі реєстрації. Врахуйте всі моменти, і ваше одруження стане незабутнім.