Як повернути велосипед. Як повернути гроші за Нєустроєв справний товар.

Трапляється в житті, що нещодавно придбана річ не влаштовує нас по якихось параметрах або характеристикам. Відразу ж виникає питання про її повернення. Вирішити дану проблему можна, грунтуючись на чинне законодавство.
Інструкція
1
Якщо з моменту покупки велосипеда не минуло 14 днів, сміливо несіть товар в магазин. Відповідно до чинного закону, покупець вправі повернути грошові кошти протягом зазначеного терміну. Причиною повернення товару належної якості можуть служити наступне: не підійшов по комплектації, розміром, забарвленням, габаритам, формою і т.д. При зверненні до продавця обов'язково назвіть підставу вашого рішення, в іншому випадку ви ризикуєте отримати законний відмову.
2
При поверненні велосипеда в магазин переконайтеся, що він зберіг товарний вигляд, фабричні ярлики, пломби, споживчі властивості. Також підготуйте документ, підтверджуючий досконалу покупку, наприклад, касовий або товарний чек. Врахуйте: отримати повернення грошових коштів за товар можна і за відсутності оплаченого чека, грунтуючись на показаннях свідків.
3
Щоб повернути велосипед в магазин і отримати свої кошти назад, знайте: продавець має право запропонувати обміняти його на аналогічний товар, відповідно до статті 25 пункт 2 закону «Про захист прав споживача». Забрати гроші ви можете тільки в разі, якщо на момент звернення в магазині він відсутній. Таким чином, якщо велосипед не влаштовує вас по габаритам, розмірам або кольору, продавець у праві запропонувати аналогічний товар іншої комплектації.
4
Складіть свою вимогу в письмовому вигляді із зазначенням претензії при поверненні велосипеда в магазин. У разі якщо предмет належної якості, продавець зобов'язаний задовольнити ваш позов протягом 3 днів. Якщо на момент звернення адміністрація магазину не готова виплатити належну грошову суму, зафіксуйте факт передачі товару в акті. Вкажіть в ньому дату, причину повернення, прізвище, ініціали та посада особи, якій був переданий предмет. Адміністрація повинна підписати складений документ передачі. Зберігайте його до отримання відповідної суми виплати.