Як повернути значок звуку. Як повернути звук на панель управління.

Якщо в операційній системі використовуються установки за замовчуванням, у правому нижньому кутку екрана монітора (в «треї») повинен відображатися значок зі стилізованим зображенням динаміка. Клацання по ньому лівою кнопкою миші викликає на екран регулятор гучності. Як і більшість елементів графічного інтерфейсу ОС, відображення цього значка може бути увімкнене користувачем.
Інструкція
1
При використанні версій Windows Vista або Windows 7 для включення відображення значка регулятора гучності в треї вам потрібно відкрити один з розділів «Панелі управління» - він називається «Системні значки». Найпростіше це зробити через панель задач. Наведіть курсор миші на іконку відображення прихованих значків - це стрілка біля лівого краю області повідомлень панелі завдань. Клацніть по ній правою кнопкою миші і під сплив контекстному меню виберіть пункт «Властивості».
2
У колонці «Системні значки» відкрився вікна знайдіть напис «Гучність». У графу «Поведінка» навпроти цього напису поміщений список, що випадає з двома пунктами - виберіть у ньому рядок «Увімкнути».
3
Під таблицею в цьому вікні вміщено два посилання для додаткових дій. Клацніть по першій з них - «Налаштування значків повідомлень». В цей же вікно буде завантажена нова сторінка з аналогічною таблицею. Знову знайдіть у ній рядок «Гучність». На цей раз випадає список в колонці «Поведінка» міститиме три варіанти вибору - встановіть значення «Показати значок і повідомлення», і натисніть кнопку OK. Біла іконка зі стилізованим зображенням динаміка повинна з'явитися в треї.
4
Можливо, вам потрібно повернути іншій значок - іконку виклику диспетчера Realtek HD. Вона виглядає точно так само, як і значок системного регулятора звуку, але пофарбована в оранжевий колір і призначена для виклику драйвера аудіокарти з більш докладними налаштуваннями звуковідтворення. Якщо ви не використовували цю іконку деякий час, то ОС помістила її в список прихованих значків. Клацніть по кнопці "Відображати приховані значки» у правого краю області повідомлень і в списку, знайдете цю іконку.
5
Можна дати вказівку системі ніколи не приховувати цей значок . Клацніть по кнопці "Відображати приховані значки» правою кнопкою миші, виберіть пункт «Властивості» і клацніть по посиланню «Налаштування значків повідомлень». У колонці «Значки» знайдіть напис «HD Audio Control Panel» поруч з рудою іконкою і в випадаючому списку виберіть пункт «Показати значок і повідомлення». Щоб зафіксувати зміни, натисніть кнопку OK.