Як вести тижневик.

Тижневик стає невід'ємною частиною життя не тільки бізнесменів, але і простих працівників офісів, студентів і домогосподарок. Людина, що бажає мати чіткий план на кожен день і не забувати важливі заходи, призначені на тиждень або місяць вперед, обов'язково повинен мати цей невеликий аксесуар.
Вам знадобиться
  • тижневик, ручка
Інструкція
1
Виберіть тижневик, який буде підходити саме вам. Сьогодні в магазинах канцтоварів представлений величезний асортимент різних виробів такого плану: з чистими або розлініяний листами, з позначеними датами або без них, з доповненням у вигляді адресної і телефонної книги та іншими додатками (календар, карти міст, курси валют і навіть міні-розмовники для різних мов).
2
Заповніть графи на перших сторінках, позначивши своє ім'я, телефон і адресу на випадок втрати тижневика. За бажанням ви можете вписати розширену інформацію про себе, наприклад, посаду та найменуванні компанії, в якій ви працюєте, та інше.
3
Приступайте до ведення щоденника, тепер вам доведеться звертатися до нього кожен день, щоб не забувати про виконання планів. Записуйте намічені справи, проставляючи дату і час. Наприклад, на завтрашній день у вас призначені зустріч з клієнтом, покупка продуктів додому, футбол у сина і дзвінок подрузі. Все це потрібно внести на сторінку тижневика, відповідну дату наступного дня.
4
Визначайте порядок справ залежно від ступеня їх важливості і часу виконання. Розставте цифри і під кожним номером вкажіть намічений захід. Наприклад, зустріч з клієнтом буде стояти під номером один, так як вона напевно буде проходити вранці. Далі підуть секція сина, покупка продуктів і дзвінок подрузі.
5
Вказуйте час важливих справ. Якщо щось конкретне потрібно зробити в певну годину, обов'язково запишіть це. Адже цифри досить швидко вилітають з голови, але ваш новий друг - тижневик - тепер не дасть вам забути нічого.
6
Викреслюйте справи зі списку по мірі їх виконання. Так буде набагато зручніше орієнтуватися у власних записах. Якщо задумане не зроблено, переносите на наступний день. Справа, яке втратило актуальність, теж викреслюється.
7
Аналізуйте тижневик. Переглядаючи заповнені сторінки, ви зможете зрозуміти, наскільки раціонально витрачаєте власний час. Часом такий аналіз дає можливість зрозуміти свої помилки і підвищити рівень саморозвитку.
Зверніть увагу
В тижневик можна вносити все те, що ви звикли записувати на клаптики паперу. Наприклад, список покупок, речі, які потрібно укласти в валізу перед відправкою у відпустку, і так далі.
Корисна порада
Записуйте свої думки. Часом несподівано прийшло в голову рішення проблеми до вечора випаровується, залишивши почуття незадоволеності власною пам'яттю. Тому користуйтеся щоденником як звичайним блокнотом, вносячи в нього будь-яку думку.