Як намалювати собаку на обличчі.

Для того щоб намалювати мордочку собаки на обличчі , необхідно зобразити відмінну особливість цієї тварини - звішувати язичок. Він малюється на нижній губі і підборідді.
Вам знадобиться
  • - спеціальні фарби для розпису по обличчю;
  • - кисті різної товщини.
Інструкція
1
Зберіть волосся моделі, щоб вони не заважали при розписі особи.
2
Нанесіть білу або світло-коричневу фарбу на центральну частину обличчя, включаючи верхні і нижні повіки, брови, ніс, область навколо губ і щоки. При бажанні ви можете зафарбувати верхню частину лоба і вилиці і підборіддя більш темною фарбою, стежте, щоб перехід від білого відтінку був плавним. Добре, якщо в якості темного кольору ви оберете відтінок, схожий з тоном волосся моделі, наприклад, світло-коричневий або рудуватий.
3
Намалюйте червоною фарбою язичок цуценя, звішувати набік з краю нижньої губи. Його розмір повинен відповідати величині носа, інакше він буде здаватися занадто довгим. Не турбуйтеся, якщо червона область вийшла не дуже рівною, її можна підправити чорною фарбою.
4
Окресліть чорною фарбою нижню область носа, включаючи ніздрі і перемичку між ними, повністю зафарбуйте цю зону.
5
Проведіть вертикальну чорну лінію по улоговинці між носом і верхньою губою моделі.
6
Обведіть чорною фарбою верхню губу. Там, де вона закінчується, намалюйте округленій лінією, що піднімається вгору, «брилі» цуценя. Намагайтеся не розфарбовувати верхню губу, оскільки вона не повинна торкатися пухкою.
7
Створіть чорний контур по краю язика. Проведіть тонким пензлем лінію посередині.
8
Виділіть хвилястою лінією область навколо кожного з очей. При бажанні ви можете повністю зафарбувати повіку одного з очей, щоб вийшло завзяте цятка.
9
Виділіть ніс двома хвилястими лініями, що розташовуються вертикально. Між брів декількома мазками намалюйте шерсть, що стирчить вгору. Такі ж шерстинки покажіть на щоках, направте їх небагато вниз.
10
Тонким пензлем намалюйте невеликі цятки на мордочці собачки. Крім того, ви можете зобразити точки над верхньою губою і тонкі вусики, трьох ліній з кожного боку буде достатньо.