Як краще пофарбувати шпалери. Як поклеїти шпалери під фарбування.

Спеціальними шпалерами під фарбування на сьогоднішній день вже нікого не здивуєш. Завдяки цікавим кольоровим рішенням можна підкреслити індивідуальність і декоративність інтер'єру будинку або квартири.
Вам знадобиться
  • - фарба;
  • - шпалери;
  • - поролоновий валик.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з шпалерами. Спеціальне покриття під фарбування ви можете придбати у спеціалізованому магазині. Пам'ятайте: для цих цілей звичайні паперові шпалери вам не підійдуть. Вони не витримають тяжкості фарби, що призведе до негативних результатів.
2
Ознайомтеся в магазині з представленими зразками шпалер для подальшої їх фарбування. Паперові являють собою щільне покриття, здатне приховати нерівності поверхні і дрібні дефекти. Флізеліновиє шпалери відрізняються спеціальною структурою лицьового боку. Не менш популярні зразки з проявляються після забарвлення декорованими візерунками. Вони виготовлені зі скловолокна.
3
Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору шпалер, проконсультуйтеся з фахівцем. Досвідчений майстер докладно розповість вам про переваги та застереженнях використання того чи іншого матеріалу.
4
Колір для шпалер вибирайте нейтральних тонів або білий. Якщо ви вирішите придбати вже забарвлені на виробництві полотна, вам важко буде передбачити результат після фарбування.
5
Підготуйте необхідні матеріали перед забарвленням шпалер. Для цього вам буде потрібно малярська стрічка, поролоновий валик і фарба (акрилова або водоемульсійна).
6
Купіть фарбу для шпалер. Вибір кольору, виробника та якості залишається за вами. Якщо у вас виникли будь-які сумніви, проконсультуйтеся з продавцем.
7
Запам'ятайте, що технологія фарбування шпалер не відрізняється від фарбування звичайних поверхонь: фарбу наносите валиком на суху і рівну стіну.
8
Перед фарбуванням зверніть увагу на поверхню. Всі нерівності і тріщини попередньо зашпаклюйте. Відклеєними шматки шпалер подкорректируйте за допомогою клею ПВА.
9
Слідкуйте, щоб під час фарбування шпалер не утворювалися бульбашки. Якщо це все ж сталося, акуратно видаліть їх і нанесіть повторний шар фарби.