Як намалювати схему квартири. проекція на стінах в квартирі.

Намалювати схему квартири може знадобитися в багатьох випадках. Наприклад, якщо ви зібралися робити ремонт і хочете визначити витрата оздоблювальних матеріалів, то без такого плану вам не обійтися. Він стане в нагоді вам і в разі придбання нового меблевого гарнітура чи якогось великогабаритного предмета інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - листи паперу;
  • - ручка або олівець;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Схема квартири є проекцію її стін на горизонтальну площину. Ви повинні намалювати його в певному масштабі з дотриманням всіх розмірів і пропорцій. Масштаб 1:20 цілком можна використовувати для побудови плану квартири. Така схема дозволить наочно уявити всі приміщення і розставлену в них меблі.
2
За допомогою рулетки зробіть виміри у всіх приміщеннях квартири, включаючи санітарно-технічний блок і підсобки. Виміряйте також товщину кожної стіни, дверних і віконних прорізів, їх відстані від кутів. Щоб врахувати всі, наносите виміряні значення на ескіз, намальований на аркуші паперу. Для візуалізації і остаточного оформлення схеми використовуйте спеціальні програми, встановивши їх на комп'ютер.
3
Просунуті користувачі можуть скористатися можливостями векторного редактора CorelDraw або Adobe Illustrator, але вони вимагають спеціальних знань і навичок. Нескладна програма MS Visio входить у розширений комплект MS Office, використовуючи її, ви можете за своїми розмірами намалювати план- схему квартири. У ній реалізована також можливість малювати на схемі розміри, предмети меблів, але зображення на екрані буде чорно-білим.
4
Ще одна програма - MyFloorplanner, дозволяє створити практично професійну схему вашої квартири. В режимі online ви можете створити її інтерактивний план, намалювати стіни і поверхні, нанести предмети меблів із стандартної бібліотеки, вбудованої в програму, накласти освітлення і навіть текстурувати поверхню різних об'єктів. Безкоштовний аккаунт дозволяє створити і зберегти план вашої квартири з п'ятьма варіантами розміщення меблів.
5
Використовуючи будь-яку з перерахованих програм, намалюйте план- схему квартири. Вкажіть на ній розташування вікон і дверей відповідно до вимірами у натурі значеннями. Покажіть, в який бік відкриваються міжкімнатні двері, щоб врахувати цей фактор при розстановці меблів.