Як краще відформатувати жорсткий диск. Як краще форматувати зовнішній жорсткий диск.

Форматування жорсткого диска комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, може бути здійснене як із залученням додаткового програмного забезпечення, так і стандартними засобами самої системи. Кращим вважається використання вбудованих інструментів.
Інструкція
1
Скористайтеся відповідним інтерфейсом ОС Windows. Для цього викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Адміністрування» і виберіть розділ «Керування комп'ютером». Розгорніть вузол «Управління диска ми» і викличте контекстне меню підлягає форматуванню томи або логічного розділу кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Форматувати» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Почати» в діалоговому вікні.
2
Використовуйте утиліту командного рядка для виконання операції форматування вибраного жорсткого диска . Для цього поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте cmd в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск інтерпретатора команд Windows, натиснувши кнопку OK.
3
Надрукуйте format в текстовому полі утиліти командного рядка. Далі використовуйте синтаксис: імя_ диска : Windows> format імя_ диска :. Таким чином, повна команда форматування виглядає: format: імя_ диска : Windows> format імя_ диска :. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter, і дочекайтеся появи попередження системи про те, що всі дані на вибраному диску будуть знищені в процесі форматування. Ще раз підтвердіть свій вибір, натиснувши функціональну клавішу Y.
4
Ще одним способом форматування жорсткого диска комп'ютера може простежу використання завантажувального диска . Для цього необхідно завантажитися з диска і відформатувати або переразметіть обраний тому за допомогою програми установки операційної системи. Зверніть увагу на те, що цей метод виконання процедури дозволяє здійснити форматування системного розділу. При виборі опції швидкого форматування користувача дані збережуться. При виборі опції повного форматування будуть знайдені і виправлені пошкоджені сектори диска .