Як на комп'ютері встановити драйвер принтера.

Для коректної роботи принтера на комп'ютер необхідно встановити відповідний драйвер. З його допомогою система розпізнає під'єднаний обладнання та обробляє команди користувача, пов'язані з друком документів.
Інструкція
1
Як правило, драйвер йде в комплекті з принтером. Вставте в дисковод інсталяційний диск, якщо він не запускається автоматично відкрийте CD через елемент «Мій комп'ютер» і клацніть по значку setup.exe або install.exe. Процес інсталлірованія автоматизований, вам необхідно лише слідувати вказівкам «Майстра установки».
2
У тому випадку, якщо інсталяційний диск загублений, можна завантажити потрібний драйвер з мережі інтернет. Прочитайте в додається до обладнання документації або на корпусі свого принтера його модель і серію. Запустіть браузер і зайдіть на офіційний сайт виробника устаткування. Знайдіть у меню і відкрийте сторінку «Драйвери».
3
У відповідних полях вкажіть потрібні дані про принтер та встановленої на вашому комп'ютері операційній системі. Натисніть на кнопку Download («Завантажити»). Виберіть директорію, в яку потрібно зберегти файл установки драйвер а. Дочекайтеся закінчення операції.
4
Коли фал буде завантажений, пройдіть в ту директорію, в яку ви тільки що зберегли файл. Клацніть на його значку лівою кнопкою миші, запуститься «Майстер установки». Дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані, до повного завершення операції.
5
Якщо драйвер розпакований у файл з розширенням .inf, ви можете встановити його за допомогою «Майстра установки принтерів». Він викликається з папки «Принтери і факси» на «Панелі управління». Пройдіть кілька перших кроків, натискаючи на кнопку «Далі». Дійшовши до пункту «Встановити програмне забезпечення принтера », виберіть у групі «Виробник» виробника свого принтера .
6
У групі «Принтер» натисніть на кнопку «Встановити з диска», відкриється нове діалогове вікно, натисніть у ньому на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до файлу з відомостями про принтер у форматі .inf. Завершіть процес установки, слідуючи вказівкам «Майстра». За бажанням роздрукуйте пробну сторінку.