Як знайти фотошоп в комп'ютері. Як знайти стандартний редактор фотографій на комп'ютері.

У користувача, тільки початківця освоювати роботу на комп'ютері , можуть виникнути питання: де шукати встановлену програму, як її запустити? Якщо ви не можете знайти додаток Adobe Photoshop, спробуйте кілька варіантів дій.
Інструкція
1
Обов'язкова умова - програма Photoshop повинна бути інстальована на ваш комп'ютер, в іншому випадку шукати буде нічого. Під час установки редактора на ПК «Майстер установки» автоматично створює ярлик файлу запуску на робочому столі. Він виглядає як синій квадрат з білими буквами Ps всередині. Клацніть по ньому лівою кнопкою миші - додаток запуститься.
2
Якщо на робочому столі відсутня потрібний значок, спробуйте знайти його в меню «Пуск» - це друге місце, де автоматично створюється ярлик для запуску програми. Натисніть кнопку «Пуск» у лівому нижньому куті екрану або на клавішу Windows на клавіатурі (виглядає як розвівається прапор).
3
Клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Усі програми», щоб переглянути всі меню. Знайдіть у розгорнулося меню описаний вище синій значок з написом Adobe Photoshop CS3 або CS4. Клацніть по ньому лівою кнопкою миші і дочекайтеся, поки завантажиться додаток.
4
У тому випадку, якщо файлу запуску немає ні на робочому столі, ні в меню «Пуск», відкрийте директорію, в якій встановлена програма. За замовчуванням редактор інсталюється на диск С. Натисніть на робочому столі по значку «Мій комп'ютер», у вікні, виберіть локальний диск С. Відкрийте папку Program Files і знайдіть у списку папку Adobe і підпапку Adobe Photoshop. Клікніть по файлу Photoshop.exe лівою кнопкою миші.
5
Також можна скористатися функцією пошуку. Натисніть клавішу Windows або кнопку «Пуск» і виберіть у меню команду «Пошук». Відкриється нове діалогове вікно. У списку поля «Що ви хочете знайти?» Виберіть пункт «Файли і папки». Вікно змінить свій вигляд.
6
Впишіть в перше поле ім'я того файлу, який ви шукайте - Photoshop - і натисніть кнопку «Знайти» або клавішу Enter. Дочекайтеся, поки по вашому запиту будуть виведений список знайдених файлів. Виберіть у списку файл Photoshop.exe, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші.