Як на папку поставити пароль. Як зашифрувати архів.

За замовчуванням операційна система Windows не володіє вбудованою функцією установки пароля на файли. Тому рішення даної задачі зажадає використання додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - WinRar;
  • - Password Protect USB
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що на комп'ютері встановлено стандартний архіватор WinRar. Викличте контекстне меню папки, що підлягає пральний захисті, кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Додати до архіву». Виберіть закладку «Додатково» в діалоговому вікні програми і натисніть кнопку «Встановити пароль».
2
Двічі надрукуйте вибраний пароль у відповідних полях наступного діалогового вікна і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK. При необхідності змініть ім'я захищеної папки і додайте її в архів. Після цього ні розпакувати, ні відкрити цю папку без введення пароля стане неможливо.
3
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Password Protect USB, вільно розповсюджується в інтернеті і призначене для спрощення та автоматизації процесу пральний захисту файлів. Запустіть встановлену програму і скористайтеся командою Lock Folders в головному вікні програми. Вкажіть повний шлях до папки, яку потрібно захистити, і двічі надрукуйте вибраний пароль у відповідних полях діалогового вікна. Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку Lock Folder, і переконайтеся у відображенні заборонного знаку на іконці папки.
4
Альтернативним методом використання програми Password Protect USB є виклик контекстного меню папки, що підлягає пральний захисті, правим кліком миші. Вкажіть пункт Lock with Password Protect USB і двічі введіть вибраний пароль у відповідні поля діалогового вікна. Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку Lock Folder.
5
Зверніть увагу на те, що додаток Password Protect USB дозволяє поставити пароль і на папку, що знаходиться на знімному USB-носії. Ця функція програми є особливо затребуваною багатьма користувачами.