Як накопичити на житло.

Вартість квадратного метра в Москві збільшується з кожним роком. Тому покупка власного житла часто так і залишається тільки мрією. Однак якщо докласти зусиль, накопичити на квартиру можна.
Інструкція
1
Використовуйте всі доступні способи заробляння грошей. Якщо є квартира, кімната, будинок в області, де ніхто не живе - здавайте їх. Орендну плату вносите на банківську карту. Там вони будуть збережені і ризик розтратити їх завчасно не великий. Як тільки набереться достатня сума - триста, чотириста, п'ятсот тисяч - відкривайте накопичувальний вклад. Багато банків приймають гроші у населення на строк від дванадцяти місяців до двох років, під вісім-десять відсотків річних. Зверніть увагу, в договорі має бути зазначено, що внесок поповнюваний. Тоді ви зможете додавати гроші на рахунок, а відсотки будуть розраховуватися помісячно, виходячи з нової суми.
2
Знайдіть нову роботу з більш високою зарплатою. Фахівці різних професій затребувані на московському ринку праці. Додайте резюме на сайтах www.hh.ru, www.rabota.ru, www.job.ru, розкажіть всім друзям і знайомим, що збираєтеся змінити місце служби. Складіть нове резюме, описавши в ньому весь професійних досвід, навички та вміння. Розішліть його на електронні адреси компаній, в яких ви б хотіли працювати. Можливо, вони не вивішують вакансії в інтернеті, але шукають саме такого співробітника. І ваше резюме доведеться дуже до речі.
3
Знайдіть підробіток. Подумайте, що ще ви знаєте і вмієте настільки добре, що це може бути оцінений роботодавцем. Якщо ви вивчали мови і володієте ними на належному рівні - займіться перекладами текстів. Це можна робити і вдома, головне, щоб був під рукою інтернет. Якщо ви отримали фінансову освіту, пошукайте компанії, яким потрібне виїзної бухгалтер. Якщо ви юрист, то можете давати платні консультації фірмам, у штаті яких немає такого фахівця. Та просто гуляйте по вихідних і вечорами з собаками, це теж оплачується. Головне, не сидіти на місці і не чекати, поки гроші впадуть з неба. Як тільки ви почнете робити активні дії до їх заробляння, все встане на свої місця.
Корисна порада
Зверніть увагу на програму "Молода сім'я". Уряд Москви частково спонсорує покупку квартири і надає іпотеку під менші відсотки. Можливо, ви якраз підходите під категорію громадян, які мають право на участь у ній. Тоді збирати доведеться не так довго, як при придбанні житла тільки на власні кошти.