Як пофарбувати двері.

В процесі експлуатації двері піддається щоденному зносу. Це й зрозуміло, адже її протягом дня постійно відкривають і закривають, доторкаються до неї руками, дряпають сумками та іншими предметами. Звичайнісінька фарбування здатна дати двері друге життя, і та знову виглядатиме як нова.
Вам знадобиться
  • - Валик
  • - Пензлики
  • - Фарба
  • - Наждачний папір
Інструкція
1
Для того, щоб якісно пофарбувати двері , зніміть її з петель і притулите до стіни під невеликим кутом. Під двері краще покласти стару газету або поліетиленову плівку. Перевірте всі кріплення, можливо, деякі з них доведеться добре прикрутити або замінити на нові. Фурнітуру та прикраси на час фарбування з двері краще видалити.
2
Обстежуйте двері на наявність потертостей, тріщин, облупленою фарби. Вимийте її теплим мильним розчином, дайте добре висохнути. Візьміть наждачний папір і зашкурьте всі нужденні в цьому місця. Добре, якщо у вас спеціальна шліфувальна машинка, якій ви зможете пройтися по всій поверхні двері. На шорстку поверхню фарба ляже набагато рівніше, ніж на гладку.
3
Можете залишити двері в колишньому положенні, але краще буде, якщо ви зможете покласти її на спеціальні козли або хоча б на підлогу. Вибір інструмента для фарбування залежить від типу двері. Якщо та являє собою суцільне полотно, то тут сам собою напрошується валик, филенчатую же двері без пензлика ви навряд чи зможете добре пофарбувати.
4
Пройдіться валиком по великих поверхонь. Перший шар фарби практично повністю вбереться в дверне полотно. Якщо фарби у вас мало, використовуйте для первинної обробки ґрунтовку. Пензликом докрасьте торці, а також ті місця, до яких не зміг підібратися валик.
5
Дайте двері добре просохнути і нанесіть на неї другий шар фарби. Якщо ви фарбуєте двері , що стоїть вертикально, намагайтеся наносити фарбу дуже тонким шаром, її надлишок тут же перетвориться в некрасиві патьоки.
6
Висохлу двері переверніть фарбованої стороною вниз і точно таким же чином пофарбуйте її оборот. Дочекайтеся повного висихання фарби, повісьте двері на її звичайне місце. Прикріплення фурнітури стане заключним етапом ремонту старих дверей, і та засяє у всій красі, як нова.
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб двері блищала, покрийте її після фарбування лаком.