Як на Mail змінити своє питання.

Поштова служба Mail.Ru дозволяє користувачеві встановити секретний питання , а також відповідь на нього. Забувши пароль, можна повідомити серверу цей заздалегідь встановлений відповідь, після чого з'явиться можливість змінити пароль на новий. Якщо так вийшло, що відповідь на секретний питання став відомий іншим, його слід негайно змінити.
Інструкція
1
Увійдіть в свою поштову скриньку на Серевер Mail.Ru через звичайний веб-інтерфейс (Не WAP або PDA, і не через поштову програму).
2
Коли завантажиться сторінка з папкою «Вхідні», перейдіть її вниз, після чого перейдіть по знаходиться в кінці сторінки посиланню "Налаштування".
3
Після завантаження сторінки налаштувань перейдіть за посиланням під назвою «Дані для відновлення пароля».
4
Виберіть в спадаючому списку пароль або залиште активним пункт «- Виберіть питання -». У другому випадку в поле «Або вкажіть свій» введіть питання вручну. Сформулюйте його так, щоб по ньому можна було здогадатися про відповідь.
5
В поле «Відповідь на питання » введіть відповідь. Не вводьте туди дані, відомі кому-небудь ще, крім вас. Зокрема, не вводьте номера телефонів, машин, паспортів, дні народження, весілля, породи і клички домашніх тварин, і тому подібні дані. Відповідь має бути достатньо складним, наприклад, якщо питання звучить як «Якого кольору підручник з математичного аналізу», то відповідь «Червоний» або «Зелений» підібрати легко, а «Блідо-червоний з тоненькими зеленими прожилками» - набагато важче. Але така відповідь і важче запам'ятати.
6
Додатковий адресу електронної пошти краще не вказувати. Це дозволить уникнути злому основного ящика, якщо зламають додатковий.
7
В поле «Вкажіть код, розміщений на картинці» введіть каптчу, а в полі «Поточний пароль» - пароль від поштової скриньки. Натисніть кнопку «Зберегти». Після цього відповідь на секретний питання зміниться.
8
Можна також отримати можливість відновлення пароля за допомогою SMS. Для цього зайдіть на сторінку зміни відповіді на секретний питання ще раз, після чого перейдіть за посиланням «Вказати мобільний телефон».
9
Вийдіть з поштової скриньки, перейшовши за посиланням «Вихід», розташованої в правому верхньому кутку сторінки. Потім перевірте, наскільки добре ви запам'ятали пароль і відповідь на секретне питання .
Зверніть увагу
Зробіть складним як пароль, так і відповідь. Нікому їх не повідомляйте.
Сервіс Mail.Ru пропонує своїм користувачам задавати питання на найрізноманітніші теми і отримувати на них відповіді. Крім того, ви самі можете побути в ролі експерта, відповідаючи на поставлені запитання.
Інструкція
1
Для того щоб задати питання, на який вам дадуть відповідь такі ж як і ви користувачі порталу Mail.Ru, вам потрібно спочатку зареєструватися в системі. Для цього перейдіть за адресою mail.ru/cgi-bin/signup "> http://win.mail.ru/cgi-bin/signup, заповніть всі обов'язкові поля форми, після чого ви автоматично опинитеся в системі.
2
Тепер перейдіть за адресою http://otvet.mail.ru, або натисніть кнопку «Відповіді у верхній частині сторінки. Відкриється розділ питань і відповідей порталу. У віконці «Запитуйте введіть своє питання і натисніть кнопку« Задати питання. Ви будете перенаправлені на сторінку, де вам потрібно буде додати своє питання в категорію (наприклад, «Мистецтво і культура), і підкатегорію (наприклад,« Кіно). Якщо ви хочете отримувати відповіді електронною поштою, вам потрібно тут же поставити галочку напроти пункту «Отримувати відповіді на e-mail.
3
Після того, як ваше запитання буде заданий, він буде поміщений в обраний вами розділ, а інші користувачі зможуть на нього відповісти. Якщо ви не відзначилися для отримання відповідей на e-mail, прочитати відповіді ви зможете в своєму розділі «Особистий кабінет, коли знову ввійдете на портал за допомогою свого логіна і пароля.