Як знайти людину в Ризі.

Розшукати людини в іншій державі стало набагато простіше завдяки розвитку сучасних інформаційних технологій. Електронна пошта і пошукові системи економлять час та інші кошти, що витрачаються на проведення даної процедури.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Зверніться в один з паспортних столів Риги. Зайдіть на ресурс, що містить в собі каталог всіх даних установ цього міста. Зробіть офіційний запит електронною або звичайною поштою. Все неясності можна уточнити за телефонами адміністративних відділень, наданим в даному каталозі.
2
Зайдіть на сайт Центрального статистичного управління Латвії. Введіть в пропоноване поле всі відомі вам дані про розшукуваного людині. В регістрі даного сайту міститься інформація про більш ніж трьох мільйонах жителів країни.
3
Якщо вам відомо місце роботи людини , що проживає в Ризі, введіть назву організації та міста в пошуковий рядок свого браузера. Можливо, організація має свій сайт в інтернеті з формою зворотного зв'язку для відвідувачів ресурсу. Крім цього, можна скористатися каталогом ризьких фірм і компаній з відкритою контактною інформацією. Можна обмежитися і введенням в програму-пошуковик прізвища та імені людини , а також місця його проживання (Рига), якщо інші дані вам невідомі. Іноді цього буває достатньо для отримання будь-якої інформації.
4
Пошукайте цікавить вас людини в соціальних мережах, таких як: «Однокласники», «В контакті», «Твіттер», Facebook та інших. Для цього вам доведеться пройти процедуру реєстрації на сайті і скористатися пошуковим інтерфейсом програми. Чим точніше і повніше будуть запроваджувані вами дані, тим більше гарантія того, що ви знайдете потрібного вам людини .
5
Зверніться на офіційний сайт телепередачі «Жди меня». Команда цього проекту допомогла вже тисячам людей відшукати один одного. Зареєструйтесь на ресурсі і заповніть відповідний бланк для пошуку потрібного вам людини в Ризі. Тут також можна перевірити, чи не розшукує чи хто-небудь і вас, ввівши в спеціальне поле свої особисті дані.