Як дівчинці набрати вагу. діеьа для збільшення ваги дітям.

За здоров'ям маленьких дітей стежать насамперед по їх вазі . Кожному віку властива певна маса тіла. І відставання у вазі може бути обумовлено різними причинами - від індивідуальних особливостей організму до поганої засвоюваності їжі.
Інструкція
1
Помітивши, що вага вашої дитини не дотягує до норми, не поспішайте панікувати. Для початку проконсультуйтеся з даного питання у лікаря-педіатра. Він проведе повне обстеження, подивиться на результати аналізів і, можливо, встановить причину. Після її усунення вага вашої дитини прийде в норму.
2
Додайте в раціон дитини більше поживної калорійної їжі: куряче м'ясо, рибу, картоплю, зернові, овочі та молочні продукти. З фруктів відмінно підійдуть банани. Але не годуйте своє чадо жирними продуктами, адже вони можуть завдати лише шкоди. Найкраще їх відварювати або запікати в духовці.
3
Якщо малюк ще занадто малий для таких продуктів і вживає лише молоко і дитяче харчування, давайте йому каші. Вони насичені вуглеводами і великою кількістю поживних речовин. Почніть годувати його з гречаної і рисової каші, а потім перейдіть на вівсяну. Через деякий час в них можна додати якихось овочів, наприклад, гарбуза або тушкованою морквини.
4
Однією з причин малої ваги може бути і поганий апетит малюка. В цьому випадку збільште його активність. Нехай він якомога більше рухається, бігає і грає на свіжому повітрі. Спробуйте також скласти з готових продуктів на тарілці веселу фігурку, усміхнене обличчя або картинку. Можливо, в цьому випадку дитина більше зацікавиться їжею.
5
Якщо ніяких явних причин немає, недобір кілограмів може бути викликаний індивідуальними особливостями організму дитини. Всі діти, так само як і дорослі, відрізняються між собою. Тому не варто так вже ретельно намагатися підігнати свого малюка під певні норми, особливо якщо у своїй вазі він активний, здоровий і чудово себе почуває. Чи не розтягуйте дитині шлунок, адже переїдання може теж привести до негативних наслідків.