Як можна допомогти природі.

З кожним роком на нашій планеті погіршується екологічна обстановка. Тисячі тонн шкідливих відходів скидаються в річки та інші водойми, вирубуються гектари лісу, а багато видів тварин знаходяться на межі повного зникнення. У такій ситуації допомогу та дбайливе ставлення до природі з боку кожної людини не тільки дуже важливі, але і просто необхідні.
Інструкція
1
Почніть допомагати природі з буденних справ. Виявивши у своїх кишенях непотрібну папірець, не викидайте її прямо на вулиці. Дійдіть до найближчої урни або викиньте її будинку. Те ж саме слід робити з недопалками, використаними жуйками і будь-яким іншим сміттям.
2
Наводячи порядок на своїй ділянці, збирайте сміття, суху траву і опале листя в призначені для цього мішки, які потім викидайте в контейнери. Ні в якому разі не паліть його. За літо всі рослини збирають у себе багато отрут і сполук важких металів, які з димом піднімаються в повітря, осідають на землі і в легенях людини. Особливо небезпечно палити полімерні матеріали (гума, фарби, поліетиленові пакети, одноразовий посуд), адже при горінні вони утворюють небезпечні токсичні речовини, що сприяють розвитку багатьох серйозних захворювань.
3
Купуйте товари в екологічній упаковці. Віддайте перевагу продуктам в склі або паперових пакетах. Їх переробка відбувається набагато швидше і безпечніше, ніж, наприклад, пластикової та поліетиленової тари. І намагайтеся не купувати товари в зайвої упаковці.
4
Використовуйте тару повторно. Пластикові стаканчики можна пристосувати під розсаду, коробки - під зберігання посуду або інших речей. Ну а пластикові пакети взагалі практично безсмертні.
5
Віддайте непотрібні речі іншим людям. Одяг, іграшки або старі меблі може завжди кому-небудь стати в нагоді. Так ви допоможете не тільки природі , але і нужденним людям.
6
Економте воду та електроенергію. Вирішивши скупатися, виберіть замість ванни душ. Під час чищення зубів вимикайте кран, адже поки ви працюєте щіткою, багато води виливається абсолютно даремно. Вмиваючись або відмиваючи посуд, робіть маленький напір води. Вимикайте непотрібні електричні прилади від мережі.
7
Можливо, завдяки таким дрібницям ваші діти зможуть побачити багато видів рослин і тварин наживо, а не на картинках в книжці, дихати чистішим повітря і без страху купатися в морі.