Як поводитися, щоб звернули увагу. Як краще справити враження на молодого людини.

Дівчині сподобався хлопець. Вона хоче, щоб він звернув на неї увагу , всіляко намагається дати зрозуміти йому, що він її зацікавив, але відповідної реакції чомусь немає. Дівчина розгублена, ображена, може навіть впасти в депресію, вирішивши, що неприваблива в очі молодих людей. А проявити ініціативу, відверто сказати хлопцю про свою зацікавленість вона не вирішується. Або виховання не дозволяє, або боїться, що він неправильно зрозуміє, розцінить її поведінку, як легковажне, нескромне.
Інструкція
1
Не сумуйте і вже тим більше не впадайте в депресію. Пам'ятайте: хлопці і міркують, і поводяться зовсім інакше, ніж дівчата. Молода людина могла просто-напросто не помітити ваших знаків уваги або неправильно їх витлумачити.
2
Крім того, як це не сумно (з вашої точки зору, природно), ви напевно далеко не єдина представниця прекрасної статі, на яку дивиться цей молодий чоловік. Якщо ви хочете, щоб він саме вас виділив на загальному тлі, виявив до вас інтерес, треба залучити його увагу . Зрозуміло, це зовсім не означає, що треба вести себе занадто розкуто або одягатися в надто відвертий наряд, майже нічого не прикриває, або нанести занадто яскравий, «кричущий» макіяж, на межі вульгарності. Тоді результат майже напевно буде прямо протилежним. Ваше завдання: виглядати і вести себе скромно, але в теж час бездоганно, бути веселою і доброзичливою, щоб хлопцю було приємно знаходитися у вашому суспільстві.
3
Спробуйте заговорити з ним на якусь звичайну, природну тему. Або задати декілька простих, природних питань. Або як би випадково заговорити про проблему, якої він напевно зацікавиться (для цього слід заздалегідь навести довідки про молоду людину, дізнатися про його захоплення, хобі). Ваше головне завдання - щоб контакт відбувся. Далі вже буде набагато простіше.
4
Трохи сором'язливий і в той же час пильний погляд, як би випадковий дотик до руки хлопця, інстинктивне пріхорашіваніе - приглаживание волосся, напівоберт до хлопця, що дозволяє оцінити принадність фігури - все це послужить сигналом «придивися уважніше, зрозумій же, що ти мені подобаєшся! ».
5
Багато чого можна сказати інтонацією та мімікою. Якщо ваш голос при розмові з хлопцем звучить лагідно, з непідробною теплотою, якщо особа осяяне доброї щирою посмішкою, то тільки на рідкість нетямущий (або ж надто сором'язливий) молодик не зрозуміє, про що це свідчить.
6
В крайньому випадку, пересильте свою стриманість і скажіть про все прямо. Іноді це найкращий вихід.