Як вигідно взяти автокредит.

Цільовий кредит на купівлю автомобіля можна взяти практично в будь-якому банку. Автокредит допомагає стати власником новенького авто в лічені дні і звільняє від тривалих накопичень грошових коштів. Щоб купити автомобіль в кредит найбільш вигідно, слід ознайомитися з усіма пропозиціями регіональних банків і мати певну суму для внесення первинного внеску за покупку.
Вам знадобиться
  • - заява-анкета;
  • - пакет документів для оформлення автокредиту.
Інструкція
1
Отримати автокредит вигідно можна, якщо мати достатньо велику суму для внесення початкового внеску. Чим він вищий, тим менше відсотків буде нараховано по кредиту. Без початкового внеску за купівлю автомобіля процентна ставка виданого кредиту буде максимальна.
2
Банк враховує платоспроможність клієнта. Якщо ви маєте можливість подати довідку про доходи уніфікованої форми 2-ПДФО, а таке можуть зробити тільки працюючі громадяни, яким виплачують «білу» зарплату, а не в конверті - зробіть це. У кредиті за відсутності довідки 2-ПДФО вам не відмовлять, оскільки банк завжди дає можливість клієнту представити довідку за формою кредитної організації, але процентна ставка при цьому буде максимальна.
3
Якщо ви маєте у власності нерухомість, не маєте утриманців або готові закласти цінне майно під забезпечення виданого кредиту, відсоткова ставка за позикою також буде мінімальною.
4
Придбаний в кредит автомобіль буде знаходитися у власності банку весь час до повного погашення боргових зобов'язань. Хоча далеко не всі банки пропонують такі умови. Але в будь-якому випадку автомобіль не є ліквідним майном високої цінності, на відміну від нерухомості, тому його заставу навряд чи зменшить ставку по відсотках.
5
Найбільш вигідний автокредит ви зможете отримати в тому банку, постійним клієнтом якого ви є, а саме якщо ви вже неодноразово отримували споживчі або іпотечні кредити і з успіхом їх погасили. Для надійних позичальників процентна ставка завжди мінімальна.
6
Для безпосереднього оформлення кредиту вам потрібно звернутися в обраний банк з паспортом, заповнити анкету, пред'явити довідку про доходи. Деякі банки запрошують додаткові документи, якщо сума автокредиту досить велика. Наприклад, можуть запросити довідку від нарколога та психіатра, довідку, що підтверджує стаж і т.д.