Як швидше запам'ятовувати англійські слова.

При вивченні англійської мови важливо постійно поповнювати свій словниковий запас. Однак далеко не завжди людині, що вивчає іноземний, вдається швидко запам'ятовувати нові слова. Для того щоб не перетворити процес навчання в нескінченний, варто скористатися сучасними лінгвістичними методиками.
Інструкція
1
Визначтеся, як саме ви сприймаєте інформацію. Як правило, люди діляться на аудиалов і візуалів, тобто тих, хто запам'ятовує сказане на слух, і тих, хто «зчитує» текст. Від виду вашого сприйняття залежатиме, який спосіб запам'ятовування нових слів англійською мовою краще застосувати.
2
Використовуйте картки: на одній стороні пишіть слово по-англійськи, на іншій - переклад. Складіть картки з новими словами в стопку і перегортайте їх, раз за разом намагаючись все рідше заглядати на оборотну сторону. Як варіант - пишіть слова з перекладом на стікерах і клейте їх до вертикальних поверхонь (наприклад, по краях монітора) так, щоб стікери весь час були перед очима.
3
Слухайте аудіоуроки англійської, якщо вам легше сприймати нову інформацію на слух. Дивіться іноземні фільми в оригінальній озвучці з російськими субтитрами, щоб автоматично зіставляти вимовлені на екрані фрази і їх переклад. На перших порах незамінними будуть мультфільми, в них простий і зрозумілий мова, слова проговорюються чітко і без акценту. Частіше включайте пісні англійською мовою, намагайтеся перевести текст, а незнайомі слова шукайте в словнику.
4
Використовуйте методику вивчення англійських слів по темам. Візьміть будь-яку, наприклад, «тварини» і випишіть зі словника всі слова, які відносяться до цієї теми. Коли вивчите весь список, виберете іншу тематику. Спочатку заучуйте лише прості слова, поступово рухаючись до складних.
5
Пам'ятайте, що англійська - це мова омонімів, в ньому більшість слів мають кілька значень, часто не пов'язаних один з одним. Намагайтеся, заучуючи нове слово, відразу дізнатися максимальну кількість його можливих значень. Так, слово wag залежно від контексту може перекладатися як «жартівник», «помах», а як дієслово - «гойдатися» або «базікати».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AU88Ay_pTE4