Як скасувати запит в друзі. Як скасувати всі вихідні заявки в друзі вконтакте.

Розвиток численних соціальних мереж досягло свого піку. Трапляється так, що до вас в друзі можуть додаватися абсолютно незнайомі користувачі. Щоб захистити себе від спаму і злому особистої сторінки, займіться видаленням непотрібних пропозицій дружби.
Інструкція
1
Для видалення пропозиції дружби в соціальній мережі «Мій світ» зайдіть на свою особисту сторінку. Натисніть на вкладку «Пропозиція дружби». Виберіть рядок «Відмовитися» і натисніть на неї. Завдяки такій простій процедурі до вас на сторіночку не додав незнайомий чоловік.
2
Для того щоб відмовитися від пропозиції «Дружити» в соц. мережі «Вконтакте», яке прислала вам абсолютно незнайома особистість або спамер, знайдіть вкладку «Мої друзі ». Дана вкладка містить три рядки: «Друзі онлайн», «Все друзі » і «Заявки в друзі ». Виберіть останню посилання і відкрийте її. Вам буде запропоновано відхилити або прийняти пропозицію дружби. Натисніть відхилити. Якщо ви послали заявку на дружбу користувачеві, але з якихось причин передумали, то відкрийте вкладку «Вихідні заявки в друзі » і виберіть пункт «Відписатися або скасувати заявку».
3
Для відхилення заявки пропозиції дружби в соціальній мережі «Фейсбук» у верхній частині сторінки знайдіть значок зображає чоловічка. Він позначає запит на дружбу. Натисніть на нього і виберіть рядок «Не зараз». Даним дією заявка буде відхилена.
4
В соц. мережі «Однокласники» відхилити таку заявку можливо, натиснувши на вкладку «Сповіщення». Виберіть рядок «Ігнорувати», якщо у вас немає бажання спілкуватися з даним користувачем. Ця заявка «Дружби» не буде прийнята.
5
Ніколи не додавайте на свою особисту сторінку зовсім незнайомих людей. Більшість таких осіб є зловмисниками, спамерами або роботами. Вам будуть набридати численними запрошеннями на різні зустрічі, в невідомі групи, пропонувати купити який-небудь товар, який вам не потрібно. Якщо у вас виникло бажання додати користувача в друзі , то задайте йому будь-яке питання. Якщо відповіді на ваше запитання так і не прийшло, а запрошення дружити надходять щодня, без коливань видаляйте такі заявки. Це може говорити про те, що даний користувач - робот.