Як вибрати якісні навушники.

В кожному комп'ютерному магазині можна знайти великий вибір навушників для користувачів персональних комп'ютерів. Вибрати з різноманіття саме ті, які підходять саме вам, непросто, але цілком можливо.
Інструкція
1
Величезною популярністю у любителів онлайн-ігор і розмов по Skype користуються поліфункціональні навушники з мікрофоном. Відсутність мікрофонів, як правило, подобається тим, хто любить слухати гучну музику і боїться перешкодити оточуючим. У середньому, вартість навушників варіюється від 200 до 2500 рублів. Існує чотири основних критеріїв, згідно з якими користувачі їх вибирають. Це опір, шумоізоляція, діапазон частот і комфорт.
2
Функція опору - контроль потужності звучання. Для нього важливо, щоб у звуку був досить сильний джерело. В свою чергу до навушників з таким звуком потрібно комп'ютер з високою працездатністю, інакше ви можете зіткнутися з появою різних шумів стороннього характеру.
3
Ізоляція шумів залежить від конструкції навушників. Її високий рівень спостерігається у закритих, які сконструйовані так, що чашки щільно притискаються до вух, а їх зовнішня частина щільно вкрита спеціальним ковпаком. Так користувач не чує звуків ззовні і прекрасно чує звуки, що йдуть з навушників. Куди більш низьким рівнем звукоізоляції відрізняються відкриті моделі, відмітна особливість яких в тому, що зовнішній ковпак являє собою своєрідну сітку.
4
Найбільш важливим параметром вважається частотний діапазон, який показує взаємозв'язок між рівнем гучності відтворюваного звуку і його частотою. Подібна залежність виражається зазвичай як певного роду крива, яка повинна бути якомога рівнішою для найбільшої частоти звуку. Виробники часто вводять покупців в оману, вказуючи діапазон, в межах якого все звучить абсолютно ідеально.
5
Про комфорт навушників говорити досить складно, оскільки це річ суто індивідуальна. Хтось віддасть перевагу відкритим навушників, а для когось закриті - істинне спасіння. Велику увагу покупці приділяють довжині і влаштуванню кабелю. Відсутність кабелю дозволяє вільно пересуватися по приміщенню в навушниках, але термін їх служби буде не надто довгим. Наявність кабелю може принести додаткові клопоти, якщо його довжини не вистачить для того, щоб ними користуватися.