Як посилати картинки ВКонтакте.

Розробники сайту ВКонтакте .ру (нині vk.com) регулярно вводять нововведення, що спрощують спілкування своїх користувачів. Якщо раніше для того, щоб поділитися цікавою картинкою з друзями, потрібно було відправляти на неї посилання, то зараз зображення можна прикріплювати до особистих повідомленнями, опубліковувати як на своїй стіні, так і на стінах друзів.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку людини, якій збираєтеся послати картинку. Під фотографією натисніть «Відправити повідомлення». У правому нижньому кутку вікна, що з'явилося буде напис «Прикріпити» - клікніть по ній лівою кнопкою мишки або тачпада. У списку виберіть пункт «Фотографію». Якщо картинка, яку ви збираєтеся переслати, знаходиться в ваших альбомах, з відкрилися перед вами зображень виберіть потрібне, клацніть по ньому, і воно автоматично прикріпиться до повідомлення. Вам залишиться тільки натиснути на кнопку «Відправити». Якщо картинка немає в альбомах, але вона збережена у вашому комп'ютері, знайдіть над ескізами фотографій напис «Завантажити нову фотографію». Натисніть на кнопку «Вибрати файл», розташовану поруч, потім в вікні знайдіть потрібне зображення, виділіть його клацанням лівої кнопки мишки, натисніть «Відкрити» та «Відправити».
2
Для того щоб опублікувати картинку на стіні користувача, зайдіть на його сторінку. У правій частині над останнім записом стіни ви побачите вікно з фразою «Написати повідомлення». Встановіть курсор миші в вікно, а потім так само як і в першому кроці, прикріпіть зображення до повідомлення.
3
Щоб поділитися вподобаної картинкою, опублікованій в якомусь співтоваристві або стрічці новин з усіма друзями, відкрийте її щелком лівої кнопки мишки, натисніть «Мені подобається» в правому нижньому куті, а потім у спливаючому вікні - «Розповісти друзям» .
Зверніть увагу
Картинки, які прикріплюються до повідомлень ВКонтакте, повинні мати формат JPG/JPEG. Змінити формат зображення можна, наприклад, в програмі Paint, яка є стандартною для операційної системи Windows.
Корисна порада
Для відсилання картинок не користуйтеся програмами, які вимагають ввести ваш логін і пароль. Можливо, вони розроблені шахраями для злому сторінок з подальшою розсилкою з них спаму.